Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Balaton-átúszáshoz milyen...

Balaton-átúszáshoz milyen edzésprogramot javasoltok?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és nyáron szeretném átúszni a Balatont. Mit csináljak ahhoz hogy ez sikerüljön?

Nyilván úszni kell hozzá de van valami időkeret amibe egy bizonyos távot le kell úszni?

Esetleg vannak itt olyanok akik már részt vettek ezen az eseményen? Tanácsot tudtok mondani? Minden érdekelne ezzel kapcsolatban.



2016. dec. 29. 10:16
 1/1 anonim válasza:
Mi mar tobbszor atusztuk en is 16vagyok de mar 12eves koromban atusztam felnott mellett. Jarj le uszadaba amig tel van es fuss hosszabb tavokat mert kell a tudokapacitas nagyon. Ami a legjobb ha amint olyan lesz az ido ne medenceben hanem nyilt vizbe ussz higy hozzaszokj a hidegvizhez, hullamokhoz, hinarhoz. Probalj eloszor ugy uszni hogy ennyi es ennyi idot folyamatosan utana menj ra a tavolsagra. Eloszor az 1km is nagyon faraszto tud lenni utana novelheted vegig a celodig. Ugye az atuszas 5,2 km de ennek a vege 200m seta de ha a a tomegbe uszol akk folyamatosan kacsazni fogsz tehat tobb lesz. Az elejen uszhatsz megallasokkal de probalj minel kevesebbel hogy a felkeszules vegee megallas nelkul le tudd uszni az egesz tavot. Remelem tudtam segiteni:))
2017. jan. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!