Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Budapesten hova érdemes úszni...

Budapesten hova érdemes úszni menni?

Figyelt kérdés
Ár, és elérhetőség szempontjából. Heti 4-5 napot hétköznap szeretnék eljárni, de fontos lenne hogy ne az egészet a versenysportolók foglalják el. És persze az ár is fontos valamennyire, diák lévén.

2021. aug. 16. 04:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
2021. aug. 16. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szuper vagy egyes, ezt a kört én is lefutottam, személyes tapasztalatokra lettem volna kíváncsi, hogy mennyi helyet kapnak a nem élsportolók egyes helyeken. Mivel az oldalakon lévő információk sokszor nem felelnek meg a valóságnak.
2021. aug. 16. 04:57
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Tapasztalatom szerint sehova. Minden uszoda túlzsúfolt, drága 😕 pocsék a sportélet pesten. Én költözni fogok, és ennek óriási nagy szerepe van ennek, hogy nincs szabadidős kimozdulási lehetőség.
2021. aug. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ kettes! Sajnos én is így láttam ahogy utána olvastam :(. Ez azért elég elkeserítő hogy van ennyi szép uszoda de az átlagember csak nézelődhet
2021. aug. 16. 14:09
 5/11 anonim ***** válasza:
20%

"pesten ... nincs szabadidős kimozdulási lehetőség"

:-O

Azért kimozdulni attól még lehet, nem csak uszodába lehet járni (bár ezen a ponton még arról se mondanék le).

2021. aug. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21%
Igen, szó szerint ki. Ki kell menni a városból. Pl. Pilis fantasztikus hely túrázásra, csak hétköznaponként nincs 1-2 órám autózgatni.
2021. aug. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
A varoson belul is lehet turazni, barlangaszkodni is, stb.
2021. aug. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Több kérdés is felmerül.


1.) Hajlandó vagy-e akár nagyon korán reggel menni? Ha igen, a Hajós Alfrédban és a Komjádiban is van reggeli úszójegy, reggel 6-7 való belépéssel (maradni addig maradsz, amíg akarsz). 1200 forint, de ha nem múltál még el 25, akkor 750. Reggel 8-ig nincsenek sportolók egyáltalán.


2.) Mennyit tudsz rászánni? A MOM-nál lévő uszoda 22:00-ig nyitva van, ráadásul online le tudod csekkolni, hogy milyen a lefoglaltság. Viszont tény, hogy nem olcsó 2090 forint, 2 órás ott tartózkodással.


3.) Tudsz-e délelőtt menni? Ha nem is nyáron, de amint kezdődik a suli, 12:00-ig elég jól lehet úszni, én amíg Budapesten éltem, rendszeresen ilyenkor mentem, és szinte mindig volt saját sávon, vagy max 1 másik úszóval osztoztam (én a Hajós Alfrédra esküszöm). Ráadásul iskolaidőben 9:00-13:00-ig kedvezményes (800 forint) volt a jegy, nyáriszünetben meg a délutáni napozójegy 15:00- zárásig) volt ennyi anno. Hogy ez még létezik-e, nem tudom.


Engem is mindig zavartak a sportolók, de azért nem lehetetlen úszni.

2021. aug. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
5-6-7. válaszoló, ti miről beszéltek? Úszással kapcsolatos volt a kérdés, nem az, hogy helyette mit lehet csinálni: Az pláne kit érdekel, hogy mennyi órád van autózni, nagyon nem ide tartozik!
2021. okt. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Úszással kapcsolatos volt a kérdés"

Mint láthatod, pl. az 5. a 3.-ra reagált.

2021. okt. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!