Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Kinek milyen method, vagy...

Kinek milyen method, vagy bármilyen más fenekező szerelèk vált be eddig a legjobban?

Figyelt kérdés
A Decathlonosról mi a vèlemènyetek?

2022. márc. 17. 12:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem nagyon szoktam békés halra horgászni csak most szoktam rá mert kisfiam is jön és ameddig ő úszózik, én maggot feederrel horgászok. Decathlonos 600 forintos cucc és elég hatékony is.
2022. márc. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Dunán sodrásban a saját gyártású feeder kosár vált be, és a sima 120-as csúszó ólmos.

A kosarat úgy csinálom, hogy két lapos vas közé beteszek egy két darabból karikába hajtott ponthegesztett 10x10-es lukú hálót. Az akasztóját egy hosszabb, félbe hajtott acéldrótból készítem, aminek a hajtott felébe megy a gubancgátlós kapocs, a másik végét kihajtom oldalra, így megáll a sodrásban. A két laposvasat ívvel összehegesztem 4 ponton. 120-130g körüli a súlyuk.


Lassú folyásban, álló vízben sima bordás kosárral szoktam, vagy távdobó feeder kosárral, ütköztetve. A method nekem nem adott annyit, de szerintem a helytől is függ.

2022. márc. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!