Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Ajánlanátok nekem jó horgászvi...

Ajánlanátok nekem jó horgászvizeket?

Figyelt kérdés
Barátommal keresünk jó horgászvizeket Pest és Jász-Nagykun-Szolnok megye területén. Ami kocsival megközelíthető és lehetőleg állóvíz. Köszönöm.
2010. okt. 3. 21:38
 1/7 anonim válasza:
Természetesen tudok. Kocsikázzanak ki a Tisza-tóhoz (Szolnok-Heves megye határa), vagy nézzék meg a délegyházi tavakat. De Domonyvölgyben is van egy jó kis halastó. Csömör környékén is van egy mesterséges horgásztó. Legjobb tudomásom szerint ezek között valamennyiben garantáltan jó lehet a fogás. Eddigi ismereteim szerint a Tisza-tóban pl. már fogtak 60 kilós harcsát is, majd' egy teljes napig fárasztották.
2010. okt. 11. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
ha kicsit meszzeb is el mernél merészkedni akkor tudom ajánlani a Rakacai tározót, szép nyugodt környezet, és én pl ingyen horgásztam :D
2010. okt. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ha már a kissé távolibb tavaknál tartunk, a Szelidi-tó, vagy a soltvadkerti, ún. "Büdös" tó sem kutya.
2010. okt. 12. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek! kipróbálom
2010. okt. 13. 15:16
 5/7 anonim válasza:
kedves Kérdésfeltevő, az első válaszadó vagyok ismét: most jutott eszembe, hogy Debrecen mellett, a nagycserei tisztáson is van egy horgásztó, a Vekeri tó.
2010. okt. 14. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Főzős Laci ***** válasza:
100%
Én elmondom a kedvenc horgász-helyemet.Ez Öcsöd falu mellet van:Jász-Nagykun Szolnok megye.Aki a 44.sz. főközl. úton közelíti meg Kecskemét felől,annak Mezőtúr fele kell elfordulnia,átmenni a Körös-folyó hídján,és a híd végénél egyből balra a duzzasztómű felé.Itt folyik be a Tisza II. csatorna,és jó horgászhely.Itt lehet harcsát,süllőt,csukát,balint fogni:a megfelelő módszerekkel!
2010. okt. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2010. okt. 21. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!