Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » KAJAKtúrára megyünk páran,...

KAJAKtúrára megyünk páran, melyik szakaszát ajánlanátok a Dunának? . Én arra gondoltam, a Római parttól csordogálunk lefelé. Tudtok szebb helyeket? .

Figyelt kérdés
ja és kajakozáshoz ugye nem kell cipő?... (úgy is belöknek a fiúk a vízbe...)
2011. jún. 7. 16:26
 1/2 Loach ***** válasza:

Én a mosoni dunát ajánlanám, mert csendes, szépen kiépített és nincsen rajta nagy hajóforgalom.

Szerintem vmi könnyű vászoncipőt nyugodtan (vagy vmi <a href=http://www.comparestoreprices.co.uk/images/co/converse-chuck-taylor-all-star-ox-trainer-in-black.jpg> ilyet </a> persze nme épp converse kiadásban :) )

2011. jún. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Loach ***** válasza:
Hogy miért nem lehet szerkesztenia hsz-emet?! na mindegy...szal a lényeg, hogy vmi olcsó vászon-gumi cipő jó ha van nálad, mert kilépni a kenuból nem mindig partra kell, és ez védi a lábad, illetve a nedves műanyagon/kövön kevésbé csúszhatsz meg. Megteszik azok a cipők is, amit a kavicsos tengerpartokra árulnak pl. a tescoban ->rel. olcsó, de a célnak megfelel
2011. jún. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!