Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Akik elvégezték az úszómesteri...

Akik elvégezték az úszómesteri képzést, tudtok róla mesélni?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, mindig is szerettem volna úszómesterként dolgozni, főleg most, hogy a nyáron strandon melóztam. Hátrányomra, minimális az úszástudásom (gyors és mell jól megy, többire nem mondanám ezt), mennyire lenne nehéz felfejleszteni az úszástudásomat?


Mennyire nehéz elvégezni a képzést? Mi a különbség a diákszövetkezetek által hirdetett képzéseken és a Vszfi képzés között (azon kívül hogy a diákszövetkezetek nem adnak tanúsítványt elvileg...)


Úszómesteri képzésre gondolok, nem uszodamester, mert ahogy olvasom, a kettő külön dolog, tehát arra gondolok akik a nyitott strandon vannak.



2023. aug. 29. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
bár én régen csináltam, 2 napos volt az egész, végén egy vizsgaszerűséggel. Úszni kell jól, meg alap dolgokat tudni, ha nem ment akkor nem adták meg a vizsgát. Ingyenes volt mert hiány volt az úszómesterekból (bár most is az van), 2000-es évek volt és 400 ft volt az óradíjam egy balatoni strandon. Egész nap csak a csónakban vagy a parton ültem, 3 év alatt egyszer sem kellett élesben dolgoznom, csak kétnaponta ellátni egy kagylóvágás sérülést. Meg volt egy szívrohamos eset, de ott volt a strandon egy sbo orvos aki ellátta az embert.
2023. aug. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Minimális úszással? Felejtsd el.
2023. szept. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
2. "gyors és mell jól megy" - Szerinted pillangóban vagy hátúszásban kellene megközelítenie a fuldoklót?
2023. szept. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

“Hátrányomra, minimális az úszástudásom”


Ez eléggé ellentmond annak, hogy jó lenne gyorsban és mellben.

Arról nem is beszélve, hogy van egy csomó egyéb dolog, pl ruhában úszás, merülés, odadobni cuccot a fuldoklónak, van olyan, hogy lifesavimg backstroke, sidestroke, stb

2023. szept. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ő maga írta, hogy jó gyorsban és mellben. A hiányos úszástudás a kérdés alapján (már aki tud szöveget értelmezni) arra vonatkozhat, hogy ezt a két úszásnemet tudja csak.


"minimális az úszástudásom (gyors és mell jól megy, többire nem mondanám ezt)"

2023. szept. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!