Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Aki egyedül jár úszni rendszer...

Aki egyedül jár úszni rendszeresen milyen távot és hogy szokta leúszni?

Figyelt kérdés

dec. 3. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Egyedül szoktam úszni, mikor mennyire van időm. Ha nem kell sietnem akkor 4 km a szokásos táv.
dec. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Nem szoktam eltervezni. Úszok, amennyi jól esik, amennyi épp kijön. Általában pár órát szoktam ott lenni.
dec. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Nem a távot nézem, hanem az időt és hogy végig folyamatosan ússzak gyorsabb tempóban. Kb 1 órát szoktam úszni. Gyors és mell vegyesen.
dec. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi edzésen 1 óra alatt 4km-t úszunk kb gyors mell hát pillangóba vegyesen
dec. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
33%
Mellúszásban, elég kényelmesen, néha háton fekve pihenek, a Balatonban. De nem az időt mérem, hanem addig úszom, amíg kezdek nagyon kihűlni. Ez ősszel 1km körül van, nyáron kánikulában 6-8 km. Strandra nem járok. Nem vagyok versenyző. Csak az egészségem megtartása érdekében szoktam úszni, rendszeresen.
dec. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!