Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék futni járni a...

Szeretnék futni járni a Margitszigetre, de egyedül nem jó. Fogyni szeretnék sokat még. Van kedve valakinek futni járni velem rendszeresen?

Figyelt kérdés
Lenne valaki, aki jönne velem? :) Mondjuk aki szintén nem tud kivel elmenni. Olyan ember, aki komolyan menne velem, és rendszeresen. :) És aki türelmes is, mert diétában vagyok, de nem sportoltam egy ideje, így nem tudom egyhuzamban körbefutni a Margitszigetet.
2009. nov. 20. 12:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Hát.. ez nekem is már felötlött, de nem gondoltam tovább, mert egyedül én sem akartam. És én se tudnám végigfutni a margitszigetet egy szuszra:)

Te hány éves vagy és lány, ugye?

2009. nov. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szia! Igen 22 éves vagyok és leányzó :) És Te?
2009. nov. 20. 12:20
 3/16 anonim ***** válasza:

Dettó:)

milyen suliba jársz, mit tanulsz?

2009. nov. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én szívesen mennék veled:)

18/L

2009. nov. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Szia 18-aska :) Örülök, hogy jönnél Te is :)

Nem tanulok már, titkárnőként dolgozom, és szerencsére van időm bőven. Már 33 kilót fogytam, ezt csak diétával 3 év alatt. De mostmár nagyon szeretnék mozoni is, és még 15-öt ledobni :) Sajnos nagyon sok volt a súlyfeleslegem összesen. Ti hogy álltok ezzel? És mikortól jönnétek, merre laktok? Én a Budagyöngyénél.

Várom a válaszokat :)

2009. nov. 20. 12:31
 6/16 anonim ***** válasza:

Én az első kerületben lakom albérletben, és hát igazából nem tudom, mikor tudnék futni járni:) Kicsit macera suli után hazajönni, felöltözni sportruciba, aztán valamikor hazaesni. Nekem nem nagyon van súlyfeleslegem, de elég puhány vagyok és hiányzik is a sport, régen ez mindennapos dolog volt, de most szerintem 60 métert is nehezen tudnék lefutni.. Egyelőre a Hajós Alfréd úszóbérletemet kellene lefogyasztani - de arra is nehezen jut idő. Szóval én most lehet, hogy kimaradok, pedig belelkesültem. Legfeljebb később csatlakozom hozzátok:)

HAJRÁ!


22l

2009. nov. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm a válaszod, és persze megértem!

Nyugodtan írj, ha esetleg meggondolnád magad :)

Szép napot!

Üdv, Timi

2009. nov. 20. 12:40
 8/16 anonim ***** válasza:

Én csepeli vagyok:)

Akár már jővőhéten is mehetnék bár a tapasztaltak azt mondják hogy télen nem érdemes elkezdeni futni meg hát akinek gyenge az immunrendszere hidegben futnia..:S

Bár ugye sálal mindent meglehet oldani:)

(18-aska):) amúgy Zsu:)

2009. nov. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Szia Zsu!

Igen, ez lett volna a következő kérdésem, hogy mennyire zavarna a hidegben való futás? Engem abszolút nem, amikor anno nekiestem afutásnak, azt télen tettem, és hát ha mozog az ember, akkor nem fázik. Csak amíg odaérünk, és bemelegítünk :) Részemről mehetünk bármikor, csak a lényeg, hogy neked is legyen kedves és erőd, mert eröltetni nem akarom :) Neked van felesleged, vagy csak formában szeretnéd tartani magad? Üdv, Timi

2009. nov. 20. 12:51
 10/16 anonim ***** válasza:

van sajnos..:( kb 10kiló:( csak az a baj hogy lusti vagyok,és kondi teremhez nem volt kitrtásom..:(

Felőlem mehetünk jövőhéten futni!:)

Tudok neked privit írni? Van msn címed?:)

2009. nov. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!