Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Melyik úszónadrágot használod...

Melyik úszónadrágot használod (fecske, boxer, jammer)?

Figyelt kérdés
Melyiket használjátok leginkább és miért? Aki többfélét is használ azt is írja le.

jan. 27. 06:33
A kérdező szavazást indított:
Fecske
Boxer
Jammer
28 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Szörfnadrágot.
jan. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Fecske. Sokáig inkább boxerben meg jammerben úsztam, mert azt gondoltam, hogy "ciki" fecskében úszni. Egészen addig, amíg ki nem próbáltam, hogy milyen benne úszni és rájöttem, hogy szabadabb mozgást biztosít. Azóta csak abban úszom.
jan. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%
Egyiket sem, rövid laza úszónadrágot szoktam
jan. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azt szeretem, ha minél kevesebb látszódik a lábamból, ezért fecskét és boxert biztos nem.
jan. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Edzésen jammert használunk
febr. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Fecskét használok.
febr. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

fecske


így úszok pár éves korom óta

febr. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Fecske szerintem kényelmesebb, próbáltam mindent , nekem ez vált be.

44f

febr. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálam változó, egy részt, a bőröm nem bírja a műszálas anyagot, fürdő gatyáról van szó én boxerba szoktam ami ránézésre olyan mind egy fürdő boxer, nem igen látható különbség, azzal max annyi bajom van, épp nem a vízbe vagyok nincs zseb, és magamnál kell tartalom a telefont nem igen tudom hova tenni, másik verzió ami épp a kezembe kerül rövid gatya azt veszem fel fürdő gatyának, van egy harmadik verzió, régebbi farmernak le vágtam a szárát, boxer alsót méretű rövidre, mivel rövid így a zsebei ki lettek szedve, ne látszodjanak a combomnál, így ennek is a hátrány nincs zseb, nekem ezek a fürdő gatyák.
febr. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Uszodában boxer fazonú.

Strandon, nyáron vízparton short.

márc. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!