Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mit csinálok rosszul? (kezdő...

Mit csinálok rosszul? (kezdő úszó)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Édesanyám kiskoromban rengeteg mindentől óvott, és most, meg kellene tanulni úszni, de félek. Az első óra már megvolt, de a siklással/lebegéssel megakadtam. Egyszerűen nagyon félek, hiába tudom a lélegzetvételt, elfelejtem, ráadásul alig tudnak valamit segíteni a tanárral, mert egyszerűen nem tudom. Ahogy ráhajlok a vízre, érzem, hogy süllyedek, le kell raknom a lábam. Mit csinálok ennyire rosszul?

márc. 23. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Lebegj háton.
márc. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hat en marhareg tanultam uszni, nem is uszok sokat annyira, igy neha nekem is elokell venni azt amit megtanultam illetve elsajatitottam. De hidd el 10 ev mulva mar nem is fogsz emlekezni ezeket hogy kell, csak csinalni fogod mert megtanultad. Olyan mint a biciklizes.
márc. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kólauborkával ***** válasza:

Próbálkozz a vízben állva, vegyél egy nagy levegöt és emeld fel a lábad, még ilyen “álló” pozícióban is többnyire fenn marad a fejed a víz felett, ha pedig felfekszel és haladsz (tempózol a lábaddal), akkor pedig kb. lehetetlen elsüllyedni, ha csak nem szándékosan bebuksz a víz alá.

Kicsit lazíts, ne feszülj rá, hogy a víz felett maradj, akár engedd magad elmerülni, úgy is felállsz ha már nincs levegőd.

márc. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindezt mondd el az oktatónak. Fog adni rávezető gyakorlatokat. Teljesen normális ha neked több idő kell
márc. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!