Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kezdő vagyok, nem tudom...

Kezdő vagyok, nem tudom hogyan kellene folytatnom, mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

visszatérő probléma, 6 hónapja kezdtem az edzést újra, korábban többször edzettem már pár hónapot és ugyanez volt. Egyszerűen nem a várt eredményt kapom, nem vagyok olyan izmos, változás van, de nem ezt vártam.

Most már kezdem elveszíteni a kedvem, a táplálkozást is betartom, és mégis ez van.

Szóval az van, hogy nem míg más trikóban izmos, de pólóban is látszik, szépen kidolgozott, addig nekem megint creatine power kezeim vannak. Azaz nagy semmi vizes felkar, befeszítve sem tűnik vmi izmosnak, inkább zsirosnak.

Mit tegyek?



2022. nov. 17. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"míg más trikóban izmos, de pólóban is látszik, szépen kidolgozott, addig nekem megint creatine power kezeim vannak"

Ezek a személyek vagy nem izmosak, csak a te szemedben, vagy szimplán sokkal-sokkal többet raktak bele az edzésbe, mint pár hónap (esetleg nem is naturálok). Ha te tipikusan azok közé az emberek közé tartozol, akik fél évig edzenek, aztán fél évig megint nem, majd fél évig megint igen, de fél évig megint nem, akkor mire számítasz? A naturál testépítés úgy néz ki, hogy ha ma elkezdesz egy progresszív súlyzós edzésterv mentén dolgozni egy célnak megfelelő sporttáplálkozás mentén, akkor 6 év múlva majd jól fogsz kinézni, nem 6 hónap múlva. Többet kéne tudnod/tanulnod a sportágról, továbbá reális célokat kéne kitűzni magad elé, na meg hosszútávon gondolkoznod, mert így nem csoda, hogy néhány hónap után motivációt vesztesz, hiszen ami a fejedben van a gyúrás kapcsán, az a valósággal köszönő viszonyban sincs.

2022. nov. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

creatine power kéz🤣🤣🤣🤣 atya világ!

Nem tudom milyen választ vársz a kérdésre, mivel annyi van a leírásban, hogy nem fejlődsz és vizes a felkarod, ebből semmi derül ki. 1000+1 oka lehet.

2022. nov. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Leírta az okát. Fél évig edz, aztán fél évig nem. Ez a tendencia. Így nem is lehet eredményt elérni se izomban, se erőben.
2022. nov. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mit varsz ha mindig abbahagyod? Par honap az semmi. Ha leirnad az edzesterved, etrended, magassagod/sulyod akkor talan lehetne irni vmit, de igy semmit
2022. nov. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mit vársz ennyi idő után? :D Ez nem sprint, hanem maraton.


Egy értékelhető fizikumot naturálban összehozni hosszú évek kemény munkája.. Szállj le a földre..

2022. nov. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!