Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Lehet fogyni a viziaerobiktól?...

Lehet fogyni a viziaerobiktól? Gerincsérvem van, és nem tudom mit sportolhatnék.

Figyelt kérdés
2010. máj. 29. 16:38
 1/3 anonim válasza:
Lehet bizony! Ugyanolyan hatékony, mint a "normál", csak ízületkímélőbb. Azért az orvosodat kérdezd meg, de fogyni/formálódni biztosan tudsz vele.
2010. máj. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a cipőben járok.Tegnap beszélgettem a gyógytornászommal,hogy mi tévő legyek,mert én is több mindent sportoltam eddig.A gyógytornában is össze lehet állítani fokozatosan nehezebb edzéstervet.Egyik ismerősömnek is van,őt is megkérdeztem,mert a tornában addig jutott,hogy testépítő benyomást kelt.Neki is összeálított otthoni edzésterve van,azt csinálja.

Azt is mondta a gyógytornász,hogy a pihentetés sokszor károsabb,mert tovább gyengűlnek az izmok.

Úszni,biciklizni mehetsz.Mondjuk attól is függ melyik stádiumú van neked.Nekem a legelső fokozatú.A végtagba sugárzó fájdalomig nem jutottam el.

2010. máj. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Nekem kiszakadt sérvem van,ráadásul ott ahol van szét vannak csúszva a csigolyák.Műteni kellett volna,de egy jó gyógyszert kaptam,amitöl elmúlt a fájdalom,és azóta panaszmentes vagyok.Mégpedig azért nem fáj,mert a kiszakadt rész jól elhelyezkedett a gerinccsatornába.Nekem megvolt minden,lábzsibbadás,lábfájás.A bicajozás nem megy mert akkor fáj.Azért gondoltam az aquafitnessre,mert úszni nem tudok sajnos,de jó volna kicsit fogyni.
2010. máj. 30. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!