Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Lehetséges-e egy ilyen edzéste...

Lehetséges-e egy ilyen edzéstervet, étrendet összeállítani? Több lennt .

Figyelt kérdés

Rendszeresen sportolok , már több éve , de nem igazán fejlődök.

15 /F . kb 62 kg és 176 cm.

Nem vagyok túl erős ( fekve kb 40 kg a max ) és van egy kis hasam ami annyira nem is zavar , de van egy kis mellem is ami zavar .

Valahogy meg lehetne e cisnálni hogy egyszerre erősítő és zsírégető edzés legyen .

Az étrendemmel is probléma lehet , rengeteg szénhidrátot ( kenyér kifli zsömle szendvicsek tészták , ez teszi ki az étrendem nagyrészét . )

[link] kb ilyesmi testet szeretnék elérni .


2011. jún. 23. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
A kettőt együtt nem lehet.Vagy erősödsz, vagy fogysz.Én azt csináltam, hogy előbb leadtam egy 10-est, mert zavart.Aztán elkezdtem tömegelni, de úgy hogy lehetőleg a legkevesebbet zsírosodjak.Nem kész tömegnövelőt vettem, hanem vettem egy fehérjét, meg vettem egy carbo x nevezetü szénhidrát egyveleget.Ezt a kettőt annak megfelelően kevertem hogy mennyire jött fel háj.Ha nagyon akkor visszáb vettem a Ch-ból.Most hogy lett rajtam egy normális mennyiségű izom, most a maradék zsírtól fogok megszabadúlni, aztán megin tömegelés lesz.
2011. jún. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elöző vagyok.A kiflit meg az ilyeneket felejtsd el.Teljes kiőrlésü dolgokat egyél ha muszáj.Sok fehérjét egyél, igyál.
2011. jún. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A fogyáshoz milyen edzésterved volt , és konkrétabban milyen ételeket ajánlasz ?
2011. jún. 23. 18:42
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A fogyást az nagyon elszúrtam, mert sokat veszítettem az amúgy is satnya izmomból.Akkor úgy csináltam, hogy heti 3x súlyzós edzés, és minden nap reggel és este 50-60 perc szobabicikli.A kaját számolgattam, hogy mennyi szénhidrátot viszek be, és próbáltam napi 150gr alá menni.Jól nyomtam, mert a heti 1-1,5 Kg fogyás az megvolt.Viszont annyira legyengültem hogy legközeleb nem hajtom ennyire szét magamat, hanem inkább a kajával fogok variálni.Az is jó, csak lasabb.Arra rájöttem, hogy normális kajákat kell enni,és abból is csak annyit ami épp az adott célhoz kell(tömegelés, vagy fogyás).Csirkemellet szoktam enni, rízst,kefírt, joghúrtokat,babot brokkolit meg ilyesiket.Néha azért egy kics nápolyi is becsúszik, de ezeket próbálom minimálisra csökkenteni.Nekem nem az a célom hogy brutál kinézetü legyek, hanem hogy leadjam még azt a pár kilót, és normálisan nézzek ki.
2011. jún. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Krumplit mennyire ajánlod ? mert abból rengeteg van xD

2011. jún. 23. 19:07
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, hogy a szénhidrát forrásoknál úgy van hogy 1: rízs,2.a krumpli, 3. a teljeskiőrlésű lisztből készűlt tészta.De pontosan le vannak írva ezek a dolgok ezen az oldalon:

[link]

2011. jún. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!