Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Milyen kezdő horgászfelszerelé...

Milyen kezdő horgászfelszerelést javasolsz?

Figyelt kérdés
Mostanában kaptam rá a horgászatra, augusztusban teszek majd vizsgát, és elsősorban folyóvízi süllőzésre (fenekezővel) szeretnék specializálóldni. Olyan 30 000 forint értékben vásárolnék teljes felszerelést. Illetve, szerintetek érdemes használtan horgászfelszerelést venni?
2011. júl. 21. 17:06
 1/5 Nagy Stan válasza:

hello!

1 sztem nem pont egy ilyen specializált ággal kéne kezdeni,de ha neked ez tetszik akkor nézz szét a Haldoradó webáruházban és ott kedved szerint nézelődhetsz:

[link]

2 Használt cuccal az a baj hogy nem tudod mennyit volt használva szal sztem jobban megéri egy új cuccba fektetni mint egy régebbivel lutrizni

2011. júl. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kösz a segítséget!


Igen, biztos hogy specializálódni akarok, mert a magyar vizeken a süllőn és a pisztrángon (az azért nem jó nekem, mert szerintem a vízbegázolós műlegyezés eléggé elvetemült dolog) kívül a legtöbb halnak, főleg a pontynak iszapíze van, azokat nem annyira szeretem. A használt cuccal kapcsolatban egyetértünk.

2011. júl. 21. 17:45
 3/5 A kérdező kommentje:
És a márkákról mit tudnál mondani, melyek jobbak, megbízhatóbbak?
2011. júl. 21. 17:49
 4/5 anonim válasza:
Spro Shimano Daiwa Nevis úgy ezek a jó márkák. :D
2011. júl. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Meg kéne írnod, hogy konkrétan melyik folyó melyik szakaszán akarsz süllőzni, mert az országban szerintem erre a legalkalmasabb a Duna alsó szakasza (a Magyar süllőkirály, dr. Hunyady Attila is itt nyomja, ha a folyóvizi süllőzés érdekel, bármelyik könyve, vagy a Magyar Horgászban megjelent publikációja ajánlható), és a Tisza. Nagyon sok folyószakaszon szinte lehetetlen süllőt fogni, főleg partról.

Felszerelés, márka rengeteg van, a "kolléga" itt kicsit elfogult volt, mert szinte csak haldós márkákat írt. Nem mondom, a Haldorádó kíváló oldal, főleg a fóruma szuper, sokat lehet tanulni belőle, de árban nincs a leg versenyképesebbek között.

2011. aug. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!