Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Nagyon kezdő horgász vagyok...

Nagyon kezdő horgász vagyok eddig csak spicceztem az nagyon jól ment. De az orsós "rendes" horgászbotnál mikor lehet tudni hogy, kapás van? Meg az orsó használatra bedobásnál meg stb.

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha látod hogy az úszó megy lefele a vízbe, akkor van kapásod :)
2011. szept. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az úszón van egy vonal jelölés ami a vízfelszínén kell hogy legyen ha az elkezd süllyedni akkor van kapásod, persze ha csak mozgó akkor nem feltétlen van, mert akkor maximum a hal csak körülötte lehet, a víz hullámzása is be zavarhat, ha szél van akkor az főleg zavaró tud lenni. Kapásjelzővel a legjobb horgászni én azt mondom. Már 5 éve abba hagytam mivel nincs rá semmi időm, persze és a tó ahol jegyet vettem ott elég sok lehúzás volt anyagilag a másik egyéb tavakhoz meg nincs értelme ki utaznom mert ott még sporthorgászként is 0 lennék.
2011. szept. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
attól függ úszózol vagy fenekezel. én azt javaslom, h kezd el cikkeket olvasni a haldorado.hu-n
2011. szept. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
úszózok
2011. szept. 3. 13:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Gondolom, a spiccboton is úszóval horgásztál. Akkor ugyanúgy néz ki a kapás, mint azon.


Egyébként miért nem rendes spiccbot?


Az orsó arra való, hogy tudj dobni, így messzebb is horgászni valamint ha nagy hal akad a horgodra, tudj neki zsinórt adni az orsóról.


A haldorádót nem ajánlanám. A haszontalan reklámokon kívül nem sok van rajta. Szerintem 20-ból 1 írás hasznos.

Inkább egy kezdőknek szóló horgászkönyvet vennék kézbe. Ott nem kell szelektálni az információkat, minden hasznos lehet.

2011. szept. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!