Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Usziban barinőim egy lányt...

Usziban barinőim egy lányt hanyat fektettek a víz alatt és az orrát sem tudta befogni. Hogyan bírhatta ki?

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 16:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Belehet fogni az orrodat kéz nélkül is bár nem olyan könnyű ilyen helyzetben. De lehet hogy közben fújta ki az orrán a levegőt.
2011. szept. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
Eddig csak bénább lányokon láttam, hogy be kell fogniuk az orrukat. Értelmesebb, és tapasztaltabb embereknek valahogy nem megy az orrukba a víz. Te fejesugrásnál is befogod az orrod?? :D
2011. szept. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
arccal előre oké, de hátára fektetni a víz alatt... ha velem csinálnák megpusztulnék ha nem fogom be az orrom
2011. szept. 3. 19:01
 4/12 anonim ***** válasza:

Gondolom te sem úsztál sokat.

Még fejenálláskor sem szabad belemennie az orrodba a víznek. Nem hittem volna, hogy ilyen nehéz technika ez. :D

2011. szept. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
fújja ki a pofáján a levegőt úgy bírta ki!
2011. szept. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
első vagyok, én ha háton fekszek víz alatt is betudom fogni az orromat úgy hogy kézzel nem érek hozzá, sőt a levegőt se fújom ki.
2011. szept. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
59%

Tipikus csajos bénázáás,hogy mindíg befogják az orrukat :D

Ha nem veszel levegeőt víz alatt,akkor csak simán ott lesz az orrodban az víz úgymond.Aztán feljössz,kifújod,azt cshőőő.

2011. szept. 7. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

azért ne általánosítsunk a csajokra!:)

egyébként igen, technika kérdése. az a 3 éves aki pár hónapja jár úszni, már simán meg tudja csinálni..

2011. szept. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

köszi az eddigieket

nem, nem fújta ki a levegőt a víz alatt.

én csak úgy tudom ezt ha kifújom a levegőt. különben nagyon rossz, többször próbáltam. mégis hogy lehet ezt megtanulni?

2011. szept. 8. 23:24
 10/12 anonim válasza:
Csak fel kell fogni,hogy attól még,hogy nem fogod be az orrodat,nem megy bele a torkodbba/tüdődbe/agayadba (nemtom,mit hiszel)a víz,CSAK ha beszívod a vizet.Önuralom.
2011. szept. 9. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!