Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Ti hány percig vagytok képesek...

Ti hány percig vagytok képesek visszatartani a lélegzeteteket?

Figyelt kérdés
Tegnap újabb rekordot döntöttem, sajátot természetesen, és sikerült 1 perc 20 másodpercig visszatartanom a lélegzetemet. Annyira jó ezután újra levegőhön jutni, hogy csak na :) Egy picit csak amiatt aggódom, hogy ha erőltetetten visszatartom a lélegzetem több ideig, mint amikor már reflexszerűen elkezd a tüdőm levegő után kapkodni (persze esélye nincs, mert befogom az orrom), akkor elkezdek remegni, szédülni és homályosan látni. Lehetnek káros következmények? Ugyanis hallottam, hogy ha az agy bizonyos ideig oxigén nélkül marad akkor károsodhat. Milyen módját ismeritek a lélegzetvisszatartás idejének biztonságos növelésére? Illetve ti mennyi ideig tudjátok visszatartani?
2011. dec. 19. 11:16
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
Én másfél percig bírom :D
2020. máj. 31. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 Ismeretlen600 válasza:
Nekem 48 másodperc :D Tényléeg jó régi kérdés :D Mikor feltetted én is gyerek voltam, hogy repül az idő....
2020. aug. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim válasza:
Én 12 éves vagyok és gyakorlás nélkül ment 1:20
2020. aug. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
1 perc kereken:))
2020. aug. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
100%

Én is átolvastam a válaszokat!

Úgy hiszem, hogy rengeteg a kamu!

1 perc alatt lehet mindenki kb.

Az emberek folyton csalnak, mindenhol ahol csak lehet!

Sosem őszinték.

Szóval akik 1 perc alattiakat írtak, az valóban az igazság lehet.

Én először mikor próbáltam, emlékszem már 10-15 másodpercnél is rossz volt. aztán kibírtam 45-ig.

Párszor próbálgattam még 1 percig is eljutottam, de az már iszonyat rossz volt!

2021. márc. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
61%

35. Aha, szóval a vízi sportok témát látogatók között véletlen sem lehet, aki 1 percnél tovább bírja. És szerinted mindenki először próbálja, aki ide ír, és leáll 1 percnél, miközben úszni jár. Téged sem az eszedért szeretnek.

Ja, hogy a vízi sport a mai fogalmak szerint már a horgászat lett? A horgászok tényleg nem bírhatják sokáig, ha mást nem sportolnak, de ne tőlük indulj ki.

Ha most lenne kedvem, mély levegőt vennék és visszatartanám a levegőt és mérném az időt, biztos 1 percnél több jönne ki. De nincs kedvem méricskélni. Nem dicsekvés ez, miért csalnék? Mi érdekem lenne? Nem leszek attól több, ha 1 percnél tovább bírom.

2021. márc. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
Azíta ha gyakiroltad, már mélytengeri búvmr lehetsz :D nekem 40mmsidperc elsőre, amúgy 1:20ig ki tudom húzni ha rágyakorlok.
2021. márc. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 speedaxe válasza:
100%
A világ rekord huszan-valahány perc. Persze komoly edzéssel lett elérve. Nekem 1 perc 20 a rekord.
2021. ápr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim válasza:
100%

Megvan az új rekordom. 2:30


13/F

2021. máj. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim válasza:
Szerintem mindenko azért talál ide mert kipróbálja és kiváncsi más meddig bírja🤣 Nekem most volt 3és fél perc. De ezt úgy kell elképzelni hogy háton fekve kiegyenesedett háttal és felhúzott lábakkal (magyarul minnél több levegőt tudjon a tűdőm befogadni), kényelmes testtartásba és siettem a szivverésemre koncentrálni közben. Viszonylag az okozz legkevesebb koncentrációt ami ugye plusz oxigén. Fülzugás már erősen elöjött.
2021. okt. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!