Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Rárabolt vagy egyből megakadt...

Rárabolt vagy egyből megakadt a csuka?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap voltam horgászni, ponytra mentem volna de jött egy 2 kilós csuka is...

Fenekezős módszert alkalmaztam, 1szem giliszta+1 szem kukorica.

Utolsó másfél órában jött 7kárász..

Egyszer csak látom, valami teljesen felhúzta a kapásjelzőt..Bevágok, tekerek 2 métert, a nádfal előtt megakad. Apám is próbálja tekerni, neki se megy.. Utána tekerem ki, már majdnem a parton volt, lehetett volna szákolni, de elharapta a damilt...

Azt szeretném kérdezni, hogy most ráakart menni a horogra egy kishal,és arra rárabolt, vagy simán a csalira ment rá?

Válaszotokat köszönöm!



2012. máj. 1. 08:10
 1/4 anonim ***** válasza:
mind2 mód lehetséges.
2012. máj. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam :D Amúgy a 2kilóst is a nádfal előtt alig tudtam tekerni, de az jött ki..
2012. máj. 1. 11:30
 3/4 anonim válasza:

Te most komolyan élő hallal pergettél?:)

Félretéve a tréfát inkább elképzelhető, hogy a megakasztott kárászra rabolt rá a csuka és azt érezhetted hirtelen "megakadásnak". A csuka nem megy rá gilisztára! Élő kishallal táplálkozik és azt is hátulról kapja el majd fordítja meg a szájában. Ezért várnak a csuka horgászok a kapást követően 8-10 másodpercet és csak akkor akasztanak.

2012. máj. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem igaza van az előző válaszolónak. Csukának nem módja rárabolni a gilisztás kukoricás horogra, legfeljebb ha valami fényesre, mondjuk az etetőkosárra éhezik meg:)
2012. aug. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!