Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Milyen horgászfelszerelést...

Milyen horgászfelszerelést vegyek?

Figyelt kérdés

Szeretnék horgászfelszerelést venni , de azt se nagyon tudom mi kell hozzá . Miket kellene beszereznem , mi az ami nélkülözhetetlen ?

Örülnék , ha leírnátok , hogy mit kell vegyek (közép , vagy felsőkatekóriás kezdésnek jó dolgokra gondoltam.).

Webáruházakat , szetteket ,linkeket külön köszönöm , ha javasoltok.

Keszegre , esetleg 1-2 kilós pontyokra horgásznék.


2009. jún. 28. 17:00
 1/2 anonim válasza:
Hát keszegre vagy 1-2 kilós pontyokra feeder botot tudok ajánlani, amivel élvezet kiszedni a halat, sokat kell vele kínlódni a fárasztás során, de megéri a fáradságot. Egyébként meg menj be a horgászboltba és kézséggel fogadnak az eladók :D Mivel annyi minden kellene hozzá, hogy azt elég lenne felsorolni, nemcsak a feeder, hanem egyéb más horgászmódzserekhez is.Ott majd ajánlanak neked közép és felsőkategóriás módszereket. De legyél azzal tisztába, akármilyen felszerelést is választasz, ha közép vagy felsőkategóriájú, akkor zsebbenyúlós:S remélem segítettem.
2009. jún. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez végülis attól is függ hogy milyen horgászmódszert szeretsz. De ha még nem horgásztál azt nem tudhatod. Mert pl. ha feedert veszel ahogy az előttem hozzászóló mondta, akkor fenekezel. Ami azt jelenti hogy bedobod az ólmot, vagy etetőkosarat valameddig aztán nézed a botod végét hogy húzza e a hal. Én pl. ezt a módszert annyira nem szeretem, én az úszózást szeretem, az szerintem izgalmasabb. De ez teljesen szubjektív hogy ki mit szeret. Érdemes szétnézned a www.haldorado.hu oldalon, ez webáruházként is működik. De ott nagyon sok információt adnak kezdő horgászoknak felszerelésekről, horgászmódszerekről stb. Kattints arra hogy "írások". Ott szét tudsz nézni. Ha esetleg valami nem tiszta írj priviátot aztán még tudok segíteni. Vagy ott tudod használni a fórumot, ahol van kifejezetten kezdők fóruma is, úgyhogy ott lehet hülyeséget is kérdezni! :)
2009. jún. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!