Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Úszás segithet a problémámon?

Úszás segithet a problémámon?

Figyelt kérdés
Az úszógumimat meg a hasamon lévő zsirpárnákat szeretném eltűntetni, és arra gondoltam, az úszás ebben előre vinne, viszont szükségem lenne tanácsokra.

2012. júl. 10. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
inkább szálkásító diétát, edzőtermi edzést és aerob edzést javasolnék
2012. júl. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
szerintem fuss sokat
2012. júl. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Az úszás tökéletes, ha rendszeres és tervszerű, nem csak fürdesz 5 percet. A futás megterheli az ízületeket, túlsúlyos edzetlen embernél nem annyira jó. A szálkásító diéta meg diéta, ha abbahagyja, visszajön, nem akar mindenki testépítő lenni, aki szeretne fogyni. Az úszással tartható a forma, ha rendszeres.
2012. júl. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
3adik. egyáltalán nincs igazad. és nyilván ha abbahagyja és elkezd újra sz*r kajákat enni visszajön, de ez mindennel ígyvan. ráadásul ha úszik de nincs kalóriadeficit akkor egy grammot se fog fogyni. és szálkásító diétától meg súlyzós edzéstől nem leszel testépítő. ha nem értesz hozzá kérlek ne írj butaságokat:)
2012. júl. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha szálkásító diétába kezd, utána abbahagyja és megint ugyanott van. Sokkal jobb a mozgás mennyiségét növelni a jelenlegi ételmennyiséghez, mint azzal előidézni deficitet, hogy diétázol. A diéta testépítőknek, sportolóknak való, ők tervezgessék az étrendet, de egy átlag ember egy életen keresztül nem fog számolni. Egyszerűbb többet mozogni és az úszás rengeteg energiát igényel és élvezetesebb is, mint együtt izzadni másik 20 emberrel egy teremben, így az eredmény is tartós, hisz nem kell kevesebbet enni, csak többet mozogni.

Olyan nincs, hogy valaki sokat eszik, olyan van, hogy keveset mozog hozzá.

2012. júl. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szerintem az úszás tökéletes.

Én is úszok heti 2-szer 1 órát, ami azt illeti nagyon sovány vagyok, és szerettem volna hízni, ahogy abbahagytam híztam 3 kilót. Mostmár 42 kiló vagyok. :)

2012. júl. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Túlsúlyos nem vagyok, illetve nem érzem annak magam, szóval 54 kg-os vagyok, 150 magas, nő. Egyszerűen csak fogyni szeretnék 5-6 kilót, és nem jön össze. Szálkásitó diéta, úszással segithet, ahogy értettem. Köszönöm a válaszokat!:)
2012. júl. 16. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!