Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hogyan kell a pergető botot...

Hogyan kell a pergető botot összeszerelni?

Figyelt kérdés
Eddig csak teleszkópos botom volt, most kezdtem pergetni. Két részes bot, a vastagabb részen van egy kb 10 centis "nyúlvány" erre kell a másik részt ráhúzni. Van ennek valami különleges módja? Mert egy idő után megszorul és nem tudtam teljesen ráhúzni, viszont a sokadik dobálgatás után szerintem meglazult és leesett a bot eleje....Mit rontottam el?

2012. júl. 28. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:

hm. erre rá kell érezni. azért nem tudtad "teljesen" ráhúzni, mert direkt ez volt a gyártó célja. ergo azért nem ütközik fel az egyik tag a másikra teljesen, mert ugye ha sokszor csinálod ezt, az évek során kikopik ez a toldórész és na akkor valóban szétesne a bot. így viszont csak annyi lesz, hogy rendesen fel fog ütközni.


különleges mód nincs, egyszerűen csak dugd össze egész addig amíg érzed, hogy biztosan illeszkedik a 2 rész. de semmiképp se barom módon, mert ha nem tudod majd szétszedni a botot, az nagy baj.

2012. júl. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2012. júl. 28. 20:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Így van. Nem csak pergető botoknál van így, nekem a feeder-bojlis botjaim is ilyenek. Egy idő után be fog járatódni, akkor valamivel könnyebb lesz, összecsiszolódnak a tagok, persze minimális mértékben. Fontos hogy sose erőltesd teljesen, nekem volt olyan, hogy ketten húztunk szét egy botot teljes erőből, úgy összenyomtam. :)

Szóval idő kérdése:)

2012. júl. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!