Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Ha felnőtt létemre úszás után...

Ha felnőtt létemre úszás után hosszú ideig hülyülök a vízben, nem nézhetnek nagyon bolondnak?

Figyelt kérdés

ilyenkor rengeteget kézenállok, bukfencezek, a medence falába kapaszkodva fejjel lefelé fordulok a víz alatt, stb. minden marhaságot csinálok.

nagyon szeretem a vizet.


2012. aug. 3. 02:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

" nem nézhetnek nagyon bolondnak? "


Á,egy csöppet se !

Meg nincs is joguk hozzá,hogy annak nézzenek .

2012. aug. 3. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Én is éppen ilyen vagyok.Már néztek rám rosszalóan,de nem zavartattam magam.Úgy voltam vele,ha már megvettem a drága uszodabérletet,akkor már kiélvezem a vizet és nem törődök azzal ki mit mond.Bár az is igaz,hogy nem csak a medencében szoktam hülyülni,hanem "nyílt vizen" is.Vízimádó vagyok.:)

Ne törődj vele,ha valaki ezért furcsán néz Rád.

26/N

2012. aug. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem kell foglalkozni senkivel. Most azért ne érezd jól magad merthogy mások mit gondolnak? hát mindenki bekaphatja! Csináld ami jól esik!
2012. aug. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

2. Te is ilyeneket szoktál csinálni? De melyik volt az ami miatt rosszallóan néztek rád?

Ha van még ötleted miket lehet még hülyülni, megírhatnád, mert minden ilyenre nyitott vagyok :D

2012. aug. 7. 22:25
 5/11 anonim ***** válasza:

Én meg viszek magammal egy követ amit bedobok sunyiban a medencébe, aztàn megkeresem... utána megint eldobom megint megkeresem...

35/f hajnalban jó móka napinditónak.

2019. nov. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
De van, hogy a gyerek egyik matchbox-át, azt jobban lehet látni...
2019. nov. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Ne foglalkozz vele, mit gondolnak mások! Én is szoktam ilyeneket, imádom. Ha kifizettem az uszijegyet miért ne? 21/L
2019. nov. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Akik eleve hülyének gondolnak, azoknak pont nem is érdekel a véleményük.
2019. nov. 30. 20:23
 9/11 anonim ***** válasza:
Attól függetlenül aki ilyet művel az értelmi fogyatékos. Nincs ezen mit szépíteni.
2019. nov. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Érdemes lenne utánanézned, mint jelent az értelmi fogyaatékos. Mert nagyon nem ezt. Dobálózol itt szavakkal, azt se tudod, mit jelentenek. Meg is látszik a 33%-odon.
2019. dec. 2. 17:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!