Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Használható adaléknak?

Használható adaléknak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Holnap készülök egy telepített tavon horgászni ahol a ponty mellett jelentős busa állomány is van. Gondoltam csinálok egy felhős etetést busáknak, szemest pedig a pontyoknak. A probléma, hogy ezt csak ebben pillanatban agyaltam ki, így "pecás" tejpor híján lerohantam a vegyesboltba tejporért, de a zacsin az összetevők elgondolkoztattak: glükózszirup, hidrogénezett növényi zsír, tejfehérje, stabilizátor (dikálium-hidrogén foszfát), színezőanyag, csomósodást gátló anyag (szilícium-dioxid), emulgeálószer. Ennyi idegen anyaggal felhasználható etetőanyagba keverve vagy inkább riasztó lesz a sok vacak adalék és jobb ha félreteszem a reggeli kávémba?

2013. máj. 17. 17:53
 1/1 A kérdező kommentje:
Hopp, az lemaradt, hogy rakóssal horgásznék a parttól 10-11 m-re, teljesen nyílt akadómentes víz, enyhe törés 10 m körül, szemben kb. 40m-re egy kisebb sziget vízre nyúló fűzfával. Átlagmélység 1,5 m .
2013. máj. 17. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!