Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy átlagos iroda munkát...

Kapo1588 kérdése:

Egy átlagos iroda munkát végző fiatalnak (20-25 között) kb mennyi kalóriára van szükséges egy nap?

Figyelt kérdés
és mit érdemes reggelizni hogy az pl laktató is legyen de ne hízzon tőle az ember. Biztos sokan tették már fel ezt a kérdést de én még csak most kezdtem el foglalkozni vele.
2011. dec. 27. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Itt ki tudod számolni. Mivel nem adtál meg pontos adatokat, mi nem tehetjük meg helyetted.

2011. dec. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi


számolgatom de ez egy napi táblázat?

Másik kérdés, elhatároztam h egészségesebben fogok enni. a munkahelyemen mindig rendelünk. az új évbe ráállok valami fogyasztó menüre. kérdés hogy ezek között van különbség? hogy pl norbi-t rendelek vagy teletálas fogyasztó menüt? mind a kettő ahogy látom tele van zöldséggel és hejj de egészséges. bármelyiket választom jó uton haladok vagy van érdemi különbség?

2011. dec. 27. 20:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem elég egyértelmű a fenti link, a napi kalóriaszükségletedet adja meg a táblázat a kitöltés után annak megfelelően, hogy a súlytartás, a súlycsökkentés vagy a súlynövelés a célod.


Én a helyedben otthon főznék, hiszen ha a kalóriaszámlálós módszert választottad, akkor az a legpontosabb, hisz tudnod kell hozzá, hogy hány deka és milyen fajta alapanyag van benne a pontos eredményhez, amit egy készételből nem feltétlenül tudsz meg.

2011. dec. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!