Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Kicsi orsótartó? Nagy, vastag...

Kicsi orsótartó? Nagy, vastag orsótalp?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Shimano Alivio CX-es bojlis botomra vettem egy Nevis endura carp 70-es orsót. Hazajöttem, gondoltam rápróbálom a botra. Azzal a ténnyel szembesültem, hogy a az orsótartó nyílásba az orsótalp alul felül 1,5-2mm csúszik bele, ellenben a régebbi orsóimmal ami minimum fél centit mindkét végén. Ilyenkor mi a teendő? mínusz 1 orsó?

#orsótartó
2013. aug. 10. 17:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos a Shimano eléggé egyedi méretekkel dolgozik nagyon vigyáz hogy más cucc ne nagyon passzoljon az ö általa gyártotthoz. Mondom ezt ugy hogy én foglalkozom botok és

orsók karbantartás javításával. Én azt javasolom neked

fogd az orsót tedd a dobozába a blokkal együtt vágd a honod alá a bojlis botot, és ballagj vissza a horgászboltba. Cseréltesd ki az orsót másikra ami árba bele fér és neked is tettszik, na meg passzol a botra is!

2013. aug. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!