Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Hogyan lehet az úszást egyszer...

Hogyan lehet az úszást egyszer csak elfelejteni?

Figyelt kérdés
Most mesélte egy ismerősöm, hogy volt a tavaknál, besétált a mélyvízibe, pánikba esett, 3 métert alig tudott megtenni, azt hitte meghal, kutyaúszást produkált, a parton az orrából folyt a víz....Pedig tavaj, és az azt megelőző évben még tudott úszni, sőt, azzal kérkedett hogy át tudja úszni a Dunát. Azt monda: egyszer csak elfelejtettem az úszás mozdulatait...Hogy lehet ez?

#Michael Phelps #Bay Watch
2013. aug. 27. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet elfelejteni, olyan minr a biciklizés... Nyilván ha krékedett, akkro csak felvágni akart... Ha átszta Dunát, azt látta legalább valaki?


Tudod van az önbecsapás, hogy azt hiszi sekély vízbe tud úszni, aztán jön a mélyvíz és páff... Ezért kell mélyvízben úszni...

2013. aug. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem krákogott, kérkedett, de én is láttam hogy többször átúszta a Kisdunát, láttam gyerekként. Lehet hogy most ivott bort?
2013. aug. 27. 10:27
 3/7 Wadmalac ***** válasza:
Nem elfelejtett úszni, hanem pánikba esett. Olyankor az embernek a szava is elakadhat, pedig nem felejtett el beszélni. De ha ilyenre hajlamos, akkor ne úszkáljon mélyvízben mert ott fog maradni.
2013. aug. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyilván akkor azért nem tudott úszni mert pánikba esett (mivel már rég nem úszott és félt a mélyvíztől). Talán butaság volt egyből méylvízre menni, ha pár éven át nem úszott. Először a sekélyebb vízben kellett volna, és ha ott megy újra, akkor jöhetett volna a mélyvíz. Persze ha ittas állapotban volt, akkor az megint más tészta... Berúgva ittas állapotban az emberek menni sem tudnak, a reflexek is tompulnak... nyilván úgy nem megy...
2013. aug. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem volt tökrészeg, csak 1-3 fröccsöt ivott, de akkor már régóta nem úszkált, feltételezte hogy még mindig tud...
2013. aug. 27. 13:14
 6/7 Wadmalac ***** válasza:
48%
Aki pánikba tud esni egy kis víztől az orrában (mert valami ilyesmi történhetett), az nem tud BIZTONSÁGGAL úszni. Semmi helye a mélyvízben. Alkoholtól függetlenül.
2013. aug. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Orrába ment a víz és pánikba esett... Ez nem azt jelenti hogy elfelejtett úszni, csak adódott egy oylan szituáció amit nem tudott helyesen kezelni. Ezt a lámpalázhoz hasonlítanám.
2013. aug. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!