Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mennyi idő míg az ember...

Mennyi idő míg az ember megtanul úszni úgy rendesen?

Figyelt kérdés
Januárba szeretném kezdeni, a városi uszodában. Az úszásoktatót külön kell fizetni,vagy az az úszóbérlettel együtt jár?

2013. nov. 26. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem sohasem volt úszóoktatóm és az ismerőseimnek sem, de megtanultunk úszni strandon, Balatonban, bárhol... de ha sok pénzed van, nem beszéllek le róla. Amúgy minden emlős tud úszni gyárilag ha vízbe esik, legfeljebb nem szép stílusban. Ha ügyes vagy 2-3 alkalom után megtanulod a biztonságos úszást.
2013. nov. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem tud minden emlős úszni és itt nem csak az emberre gondolok.


Az úszásoktató külön pénz, elég furcsa eset, ha mégsem. Magadtól is megtanulhatsz sekély vízben, de az valószínűleg elég tessék-lássék módszer lesz. Ha rendes technikát akarsz elsajátítani, amivel nem veszélyes később sehol sem az úszás, akkor edző, vagy legalábbis olyan ismerős, aki komolyabb szinten űzte.

2013. nov. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom minden emlős tud úszni még a denevér is.
2013. nov. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Néhány főemlős pl. nem tud, modernebb állatkertekben egy vizesárokkal választják el őket.
2013. nov. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat, tévedés. Minden emlős tud úszni, de vannak emlősök, amelyen nem szívesen mennek be a vízbe, ezért el lehet őket választani vizesárokkal. Vízbeesés esetén viszont mindegyik tud.
2013. nov. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezt bizonyítandó, csinálok egy noteszt, mint a madárfigyelő könyv, csak emlősökkel, és világ körüli emlőshajigáló túrám során minden eddig feljegyzett fajon kipróbálom az állítást.
2013. nov. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Úgy tudom a teve egyáltalán nem tud úszni. Aztán lehet rosszul emlékszem, mert már régen olvastam.
2013. nov. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

tuti, hogy nincs benne az úszóbérletben, mert azt azok szokták venni, akik rendszeresen járnak úszni. értsd, már tudnak.


olyat nézz, hogy úszásoktatás, de ez külön lesz, x. hetes/alkalmas tanfolyam.

2013. nov. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!