Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nem eddz a legtöbb...

Miért nem eddz a legtöbb ember vállra/nyakra rendesen? Szerintem ez tök fontos.

Figyelt kérdés

Mármint van egy csomó kigyúrt pali (jelen esetben csak hírességekről tudok képet linkelni) és a legtöbbjük persze eddz vállra de nem eleget, vagy valamit elcsesznek és így olyan aránytalan alakjuk lesz. A keskeny vállnál nincs hülyébb látvány szerintem.

És most hagyjuk ezt a valakinek alapból széles ,mert most nem erről beszélek. Mindenkinek lehet széles ha eddz rá. Mert pl testépítők sem azért kétszer olyan szélesek mint egy átlag ember mert "alapból" ilyen széles a válluk.


2012. febr. 27. 22:38
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Például:

[link]

[link]


Akin pedig látszik: (próbáltam olyat keresni akiről van régi kép ahol látszik ,hogy milyen kis cingár volt)

[link]

[link]


Mit gondoltok?

2012. febr. 27. 22:38
 2/11 anonim ***** válasza:

pedig az összes sztár edzésterv arról szól,hogy vállak,csuklya,alkar.

ezek az un férfi,vagy látvány izmok.

ll cool jay meg szerintem jó formában van a képen elég rendesen.

nyakra viszont csak az szokott edzeni,akinek funkció miatt szüksége van rá.

én pl fejhámmal szoktam.

2012. febr. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

A testépítőknél is látvány izmok vannak nemde? Már ezt párszor olvastam, még itt is írták ,hogy a látvány a lényeg.


Hát de csak szerintem van LÁTVÁNY beli különbség a képek között? Szerintem a széles váll nagyon fontos.

2012. febr. 27. 22:58
 4/11 anonim ***** válasza:

most ezt nem vágom.

mihez fontos?

a külvárosi panelba,vagy a rezsi kifizetéséhez elengedhetetlen?:)

de ha odavagy a vastag nyakú krapekokért ennyire,akkor javaslom nézegesd evander holyfield-et:D.

2012. febr. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

BOCS TÉNYLEG - hogy meg mertem jegyezni szerintem egy izmos palin hülyén áll a csirke nyak.

És nem nézegetem mert még a végén LEFÜLEL :D

2012. febr. 27. 23:13
 6/11 anonim ***** válasza:

már nemazért, de szerintem a fekának jobb válla, nyaka van, mint a farkasembörnek. csak szarabb a fotó.


és szerintem mind2 rendben van.

2012. febr. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hát most ha megnézel róla több képet

[link]

[link]


Eléggé keskeny válla van . És ez néz ki hülyén szerintem. Ennyi csupán :D

2012. febr. 27. 23:30
 8/11 anonim ***** válasza:

remélem ez a csukja és nyak elnyeri végre a tetszésed:DDD-

http://www.youtube.com/watch?v=dwcM1l1X7Cg

2012. febr. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

fogd már fel hogy nem monster csukja mániám van :D

Csak egy normális férfias vastag nyak , arányos csukja és széles váll "ideálom" van.

2012. febr. 28. 00:08
 10/11 anonim ***** válasza:
LL coolnak szerintem genetikailag nem lehet szélesebb. De vastagnak elég vastag, és látszik is hogy edz vállra. Csak szélesíteni nem tud rajta jobban mert ilyen a csontozata. Van egy csomó ilyen ember, és persze hogy aránytalan, de ha ilyennel születtél nem tudsz vele mit kezdeni.
2012. febr. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!