Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Problémáim vannak a Salmo...

Problémáim vannak a Salmo Thrill műcsalival. Segítene valaki?

Figyelt kérdés
Vásároltam egy Salmo Thrill 9 centis wobblert és az a probléma vele hogy nagyon gyakran visszaakad a főzsinórra.Gyakran már csak akkor veszem észre amikor a partközelben van.Használok ezen kívül Salmo Frisky,Skinner,Hornet,Boxer wobblereket is de ezekkel nincs ilyen gondom.

2014. ápr. 13. 17:46
 1/3 anonim válasza:
Helló! Nem csak neked van ez a problémád. Én ma mentem el venni egy 7-t. A boltban mondtam, hogy már van 9-em. Az eladó srác egyből kérdezte: 'Nem tekeredik?'. Úgyhogy szerintem te is vegyél 7-t. Amúgy is azt tartják a legfogósabbnak!
2014. júl. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem kb. 10 dobásból ötször rátekeredik a damilra.
2014. júl. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem van 4,7,9

Csak a 9-el volt ez, eleinte 10ből 10szer aztán rájöttem, hogy kell bedobni úgy, hogy ne akadjon be. Annyi, hogy ne töltsön sok időt a levegőben a cucc relative a távhoz képest, tehát minél később engedd el a zsinór bedobáskor, laposan repül, nem megy le felesleges zsinór sem, és amint becsapódik, felkapókar behajt, és a botot is mint bevágásnál feltartod, és azonnal húzod ki. Így nem akad be a 9 sem. De egyébként az a tapasztalatom, hogy a 7essel van a legnagyobb esélyed, 9-essel ritkábban fogsz de azzal általában nagyobbakat.

Tudom eltelt 5 év, de hátha valaki idetalál akit érdekel :'D

2019. okt. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!