Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 2 éve járok konditerembe, és...

2 éve járok konditerembe, és problémáim vannak, mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nincs semmi energiám és kedvem edzeni (máshoz se) és már pár hónapja nem is veszem észre a fejlődést, se erőbe se kinézetbe. 195 cm, és 95 kg vagyok, nagy része izom de van rajtam felesleg is, a hasamon a legtöbb... (a vállam se nagy és csuklyám se nagyon van) nem tudok állandóan csirkemellet enni de sok húst eszek, de ez így volt eddig is. A fehérjém elfogyott de most rendeltem, és rendeltem mellé creatin phx-et, és ennyi a max semmi tesztoszteron alapút nem akarok! Így lesz javulás? Vagy az étrendemmel van a legnagyobb baj? Légyszi adjatok tanácsokat hogy hogy lendülhetek át a holdponton mert "kétségbe vagyok esve"

Kérem hogy csak hozzáértők írjanak!


2011. nov. 14. 16:55
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
ja az kimaradt hogy 18 éves fiú vagyok
2011. nov. 14. 16:56
 2/14 dirtboy ***** válasza:

a le írtak alapján nem tudom a kajád menyiségét megmondani ezért leírhatnád hogy napi szinten mennyi ch-t és protein viszel be.

a phx nem a legjobb választás,egy egyszerű 100% monohidrát készítmény jobb.

érdekelne még a heti edés felosztásod.

2011. nov. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

195 centisen, 95 kiló vagy, rossz formában... Barátom, ez nem holtpont, ez lóf@sz.


rendes edzés, rendes kaja. a kieg szart se fog érni. az csak akkor használ, ha az edzés és a táplálkozás rendben van.

2011. nov. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Fiam olyan vagy mint egy 14 éves p*csa aki azon problémázik, hogy vajon ha megeszik kettő darab sütit akkor az 51,2 és 51,9 kg közötti átlagos testsúlya nem fog-e túlzott mértékben nőni, hova tovább 52 fölé.
2011. nov. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

"Nincs semmi energiám és kedvem edzeni (máshoz se)"


vagyis lusta dög vagy, akinek bödös a meló. aztán csodálkozol, hogy nem fejlődsz?

2011. nov. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Étrendem az olyan hogy reggelire gabonapehely, délelőtt 1-2 szendvics, ebédre általában hús+rizs (ritkán tészta) és vacsorára rántotta, az ebédből maradék és ritkán szendvics.

Napi 2x iszom fehérjét, és napi 2 liter tejet átlagba elmajszolok. Az edzés az pedig

-Hétfő:mell, tricepsz

-Kedd:hát bicepsz

-szerda:váll, has, csukja

-Csütörtök: comb, vádli

-Péntek: mell, hát

Ezt 2 hete használom és ezt most úgy jónak érzem.

2011. nov. 14. 19:16
 7/14 dirtboy ***** válasza:

meg is van a hiba,egy részt pina legyezés az edzésed,másrészt pedig rossz az elosztás is,harmadrész a kaja sem jó.

nézz utána a tömegnővélő étrendnek.


edzés felosztás nem jó,hát at és lábat nem jó más izommal együtt edzeni.a láb az okés de a hátat már össze raktad a bicepsszel ami elárulja nekem 100%-osan hogy nem hát edzést csinálsz hanem lazsálsz.

bicepszet kizárt hogy valaki meg bírja edzeni egy jó hátedzés után,ha mégis akkor pedig a bicepsz edzése lesz ócska.

másik hiba,kétszer van a hát 1 héten,nem szabad kétszer edzeni és ez is elárulja hogy nem jól edzed ha 2x is bírod.

mellből sem kell kettő.heti 1 kemény edzés és kész le van tudva.

be kéne iktatni az 5nap közé egy pihenőt.


ez a felosztás jobb lenne:

1nap, tricepsz-bicepsz

2nap, váll-has

3nap, mell

4nap, comb-vádli

5nap, hát, és ezen a napon a csukja is mehet

de nekem rakd oda magad ne csak edzegessél.

kb.így menny oda az új sorozathoz edzés közben

http://www.youtube.com/watch?v=6bPIVl2eULU


kaját rakd rendbe, és ezt olvasd el: [link]

2011. nov. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Zakathol ***** válasza:
Tejet ugyan minek iszod? Visszafogod az emésztésed csak... Ha kihagynád több étvágyad lenne, többet ehetnél és jobban fejlődnél. Vizet igyál! :) De az mehet ami a csövön ki(be) fér :D
2011. nov. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Ezt 2 hete használom és ezt most úgy jónak érzem."


Ha jónak éreznéd, lenne energiád és kedved edzeni (meg minden máshoz is).


Mell se jó heti 2x, hason és vádlin kívül mindennek elég az 1 edzés. És én mondjuk az 5 edzésnapot sem értem. Mármint jó heti 5x, de 3-ba meg 4-be is tök jól belefér, így meg ugye kevesebbet költesz.


ha kell 4 napos, így is jó:


1. mell - tricepsz

2. váll - bicepsz

3. hát (- has)

4. láb - has


A gabonapehely amúgy mi? Ilyen ciniminisz, neszkvik, csokapik meg ilyenek? Ezeket ettem folyton kiskoromban, finomak, de szarra se jók :D Ha zabpehelyre gondolsz, az jó.

Szendvics nagyon nem, azt hagyjad.. a tejet is. Ja és pihenj sokat.

2011. nov. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm mindenkinek a tippjeit-helyrerakását! megfogadok minden tanácsot és újult erővel nekitámadok a konditeremnek:)
2011. nov. 14. 20:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!