Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csak nekem vannak ilyen...

Csak nekem vannak ilyen problémáim a talajtornával?

Figyelt kérdés
8-os lány vagyok. Mindig is rettegtem a talajtornától. De 3.ban még úgy ahogy megcsináltam vagy megpróbáltam megcsinálni a dolgokat. Aztán csak rossz emlékeim vannak az egészről. Bukfencezés közben nekemjöttek mert úgy kellett hogy egy hosszú szőnyegen 5öt kellett bukfencezni sorozatban és valaki nem tudta kivárni a sorát és elindult aztán jól nekemjött és szájba rugott. Aztán szekrényugráskor ahogy felugrottam és a felső része megbillent a szekrénynek és rámesett. Eltört a kezem meg is kellett műteni mert olyan szerencsétlenül tört el. Fejenállás közben pedig félredőltem és ráestem a padra a derekammal. És voltak apróbb dolgok de azokat már nem sorolom. Persze a balesetek után már még megpróbálni sem mertem szinte semmit. Még annyira sem mint azelőtt. És most is már csak szóbakerül hogy talajtorna és már minden bajom van. Látom hogy valaki cigánykerekezik vagy fejenáll és már szédülök. Órán is semmit sem merek megcsinálni a tanárom pedig nagyon szemét. Nem érti meg hogy félek állandóan orditozik hogyha nem csinálom meg és szó szerint valamivel rákényszerít arra hogy megpróbáljam. Tudja hogy mindenből 5ös tanuló vagyok és mindig beírja az egyest.De nem tehetek róla hogy félek. Esküszöm ha nem félnék ennyire megcsinálnám de egyszerüen nem merem. Nem tudom miért, de ez nem mehet így tovább. Minden tesi előtt már rosszul vagyok hogy vajon mit csinálunk . Mit tehetnék hogy ne féljek ennyire???
2013. febr. 15. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem.. neki is gondjai vannak a talajtornával:

[link]

2013. febr. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)) kívánom hogy valaki jól basszon pofán :))
2013. febr. 15. 18:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem szoktak :D
2013. febr. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

gyakorold otthon ahol senki sem lát, csak vigyázz magadra és a szoba berendezésére.


Én is sz*pok a kézenállással, de akkor is meg fogom tanulni :D

2013. febr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Látod, pont ez a baj a testnevelés"oktatással"... Teljesen érthető, hogy félsz, ennyi rossz élmény után. Tulajdonképpen semmi szükség ezekre a gyakorlatokra, hasznuk nincs, el lehet éldegélni szekrényugrás és fejenállás nélkül hetven-nyolcvan évig :) Ha muszáj csinálni, az tényleg jó tipp, hogy próbálgasd egyedül, otthon, akkor legalább kényszer nincs, és nem izgulsz. A kretén tanárral viszont sajnos semmit nem tudsz tenni, próbáld meg kihúzni ezt a pár hónapot, ami hátravan a tanévből, hátha a középiskolában már normális tanárt kapsz. :/ Próbáld meg rávenni, hogy amíg a többiek bukfenceznek, te futhass, felüléseket csinálhass vagy akármi mást; csak hogy lássa rajtad, hogy nem lustaságból vonod ki magad a talajtornából.
2013. febr. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 2 értelmes választ! Hálás vagyok érte :)És ment a zöld kéz! :D
2013. febr. 18. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!