Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Lehetséges lenne, hogy egy...

Lehetséges lenne, hogy egy szinkronúszó direkt személyesen nekem mutasson be pár gyakorlatot a vízben és magyarázza hozzá, hogy hogyan csinálja, és válaszoljon közben a kérdéseimre?

Figyelt kérdés

Mivel nincs szinkronúszó ismerősöm, ez esélytelennek tűnik, pedig kíváncsi lennék.

Nem életbevágó, csak már többször gondoltam erre. Nagyon tetszik ez a sport.



2014. ápr. 19. 22:58
 1/4 anonim válasza:
Ha közel laksz a budafóka uszodához, ott van két edző is van. Mindkét edzőnél van kezdő csapat.
2014. ápr. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem szinkronúszó akarok lenni, csak megnézni közelebbről, hogyan, mit csinál egy ilyen sportoló. Nem akarnék nagy felhajtást, ezért csak egy, max. két illetőt kérnék meg, mutasson meg pár dolgot, és csak megnézném.
2014. ápr. 21. 15:55
 3/4 anonim válasza:

Menj el egy uszodába, ahol vannak szinkronúszók és nézd meg az edzésüket. Ha kérdezel tőlük vmit, biztos válaszolnak.

egy szinkronúszó:)

2014. ápr. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ha kell, én segithetek, mert szinkronuszom:)) irj, ha gondolod:))
2014. júl. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!