Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Szerintetek hogyha a főzsinóro...

Szerintetek hogyha a főzsinóromból levágok egy darabot akkor az jó előke zsinórnak?

Figyelt kérdés
Mert most éppen falun vagyok és nem tudok elmenni horgászboltba sehogyan se és néhány nap múlva megyek horgászni. Szerintetek ez így megoldható?
2014. júl. 14. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
AZ előkének egyik szerepe hogy az engedjen. Ha a zsinórod szakítószilárdásga ugyanakkora mint az előkéé akkor lehet a teljes szereléked odalesz. Ha nincs más megoldás akkor persze jó. De szerintem a faluban nem te vagy az egyetlen horgász. Kérj valakitől egy darab vékonyabbat.
2014. júl. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom persze csak nem akarok kunyerálni , mert nem akarok csórónak tűnni. A választ köszönöm ! (Mármint az elejét :))
2014. júl. 14. 19:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Minek kötsz akkor előkét?

Folyón nehéz szerelékhez nem is használunk, simán megy a főzsinórod végére a horog aztán kész. Csúszó szerelékhez felmegy az ólom (vagy a kosár), kötsz egy ütközőt (átbújtatod 3x v 4x a gumigolyón a főzsinórt), aztán hagysz 20 centit, mehet a végére a horog azt kész.

2014. júl. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!