Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » 3 éve kajak-kenuzok, és...

3 éve kajak-kenuzok, és nagyon vállas lettem tőle. Hogy tehetném "lejjebb" a vállaimat?

Figyelt kérdés
ami háát baj, mert egy lány nem szép úgy (szerintem)... lehetne valamit csinálnom, hogy visszaszerezzem az eredti formáját? a kajakot semmiképp sem akarom abbahagyni, de ha tovább fogok vállasodni, akkor lehet, hogy gondolkozok, hogy megéri-e folytatni...
2008. aug. 16. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos vagy szerencsére az izmok ilyenek. Edzés hatására erösödnek és növekednek. De ha nem terheled tovább öket csak tartod a megszokott edzésintenzitást akkor elérsz egy szintet ahol már nem erösödsz tovább. Ha abbahagyod az aktív sportot pár hét alatt az izmok látványosan visszaesnek. Szerintem még mindíg esztétikusabb egy sportos nö mint egy kövér.
2008. aug. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Sokkal csinosabb egy lány, aki sportol, (kajakozik) , mint az, ki nem csinál semmit. Ne hagyd abba, az izmos csinos test egy nőnél nagyon szexi.
2008. okt. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha amúgy vékony az alkatod, akkor nem gáz a vállasság. Mellesleg pedig nekem volt kajakos csajom, ku.rva jó alakja volt, bár vállszélességben csakugyan felűlmúlt:)
2009. márc. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Énis lány vok és kajakozom.Mellesleg én ezmiatt sosem hagynám abba a kajakot.Sztem te se hagyd abba ilyenért.
2009. jún. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 thommyboy'99 válasza:
100%
Fojtasd, ne hagyd abba a kajakozást! Én is kajakozok, de ha úgy gonolod esetleg egy-két kilót le akarsz adni, a legjobb helyen vagy: három éve kajakozok, bizony kb ugyanannyi a súlyom, mint a kezdés óta! Ne félj ettől csak buknak rád a srácok!
2010. febr. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is lány vagyok, kajakozok, de nekem ilyen soha nem jutott eszembe,hogy emiatt abba kellene hagynom... Én így jól érzem magam, szeretem csinálni, és ez a fontos. ^^
2010. aug. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!