Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sporttal és milyen...

Milyen sporttal és milyen diétával tehetném széppé az alakom? KÉPEK

Figyelt kérdés

19 éves múltam, 163cm vagyok és 53kg. Egyáltalán nem vagyok megelégedve az alakommal, miközben teszek épp eleget, hogy szép feszes lehessek. Aerobik órákra járok hetente 2x ezenkívül még súlyzókkal edzek. Eleget iszok, sok nyers gyümölcsöt, zöldséget, főtt tojást eszek, semmi cukor, liszt, hús. Talán az aerobik nem nekem való, mást kellene mozognom? De a háj eltüntetéséhez kardio kell nem?:( Segítsetek!

[link]

[link]

19/L


2011. jún. 7. 10:18
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudom, miért írtad ki a kérdést!

Ha nem vagy vak, és van tükröd, akkor láthatod, hogy nem vagy hájas.

Vagy azt akarod hallani, hogy nincs rajtad fölösleg, és hú de, jaj de csinos vagy?

2011. jún. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim válasza:
100%
Figyu, zsír mindenkin van, akármilyen izmos, feszes, kigyúrt. Rajtad is van, de az nem felesleg. Jó ha sportolsz, jó ha figyelsz a kajára, de ne állj már neki dietázni, mert akkor ezt fogod elrontani.
2011. jún. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 komasa ***** válasza:
Pedig ezzel az alakkal elégedettnek kéne lenned. Ha nagyon szálkás testet szeretnél, akkor minden nap sokat kell edzeni.
2011. jún. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Nem várom azt, hogy mondják milyen csinos vagyok, mivel sajnos nem vagyok az, széles a csípőm, oldalt a derekam tök hájas. És ezen szeretnék változtatni, hogy megfeleljek önmagamnak és jól érezzem magam a testemben, és segítséget kérek hozzáértőktől, hogy miképp tehetném feszesebbé, csinosabbá, túnusosabbá a nem túl szép thestem.

Tényleg nem tartom magam csinosnak, és nem is azt várom, hogy azt mondják, higgy nekem!:)

2011. jún. 7. 10:29
 5/52 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.


Ha igaz, amit írtál, hogy nem azért írtad ki a kérdést, hogy dicsérjenek, akkor ne haragudj, de neked valami bajod van.


Tényleg nem megbántásból írom, de így egy kívülállónak, ha ilyeneket mondasz, hogy itt a zsír rajtad, meg ott, meg széles vagy stb..., bocsi, de én arra gondolok, hogy valami a lelkeddel nincs rendben.


Tényleg csak jó szándékból írom, de szerintem neked testképzavarod van, vagy valami más lelki problémád.

Mert, hogy az alakoddal nincs baj, az biztos!


Szerintem gondold ezt végig!

2011. jún. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
Az aerobik pedig nagyon jó edzésforma, csak kitartónak kell lenne, de próbáld ki a taposást is, én imádom. A súlyzós edzéseket pedig folytasd, és folyamatosan emeld a súlyokat, hogy fejlődj, formásodj. Nincs gond az alakoddal, de egy kis formásodás mindenkire ráfér.
2011. jún. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
0%
Megint egy p!csak, aki jön mutogatni magát. :D
2011. jún. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
*-k
2011. jún. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, de nézd csak szerintem ez a szép:

[link]

2011. jún. 7. 10:40
 10/52 anonim ***** válasza:
100%

Nővérem is ilyen alakú volt, egész fiatalkorában próbált fogyózni, mert nem volt megelégedve magával. Múltkor pont mondta, hogy "basszus, tök jó alakom volt 15 évvel ezelőtt."

Szóval, ha még tovább fogysz, akkor nem szebb leszel, hanem rondább.

Egyébként próbálj ki valamilyen táncot, az rendesen megformálja az alakot.

2011. jún. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!