Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Úszástól le lehet fogyni?

Úszástól le lehet fogyni?

Figyelt kérdés

19/F vagyok, 190 centi és kb 105 kg. Le szeretnék fogyni, főleg deréktájról. Az elmondható, hogy kb. két éve kétheti-heti rendszerességgel futottam, de nem hozta a kellő eredményt.

(igaz, mellette kevésbé tartottam a diétát, de ez most másként lesz).

Mennyire ajánlható az úszás?



2015. febr. 18. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Heti/kétheti futás az nem rendszeresség, attól még semmilyen eredményt nem lehet várni.

Heti 3 mozgás kéne.

És úszás mellett is a diéta lesz a lényeg, ha az nincs rendben, akkor csak a mozgástól nem fogsz fogyni.

2015. febr. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Este 8 után már ne egyél, fogyassz több folyadékot étvágycsökkentőnek. Mindennap kéne intenzívebben mozognod legalább 30 percet, de ha nem bírod, akkor kezdetben elég 10 és azt kéne növelned hétről-hétre. Ha van otthon szobabicikli vagy futógép, az nagy segítség. Az úszás is segít, de az inkább a kórosan elhízottaknak ajánlott, mert nekik túl megterhelő lenne a torna és a futás a lábuk és a gerincük miatt.
2015. febr. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Épp ezért lenne jó nekem az úszás. Iszonyúan szokott fájni mindkét bokám futás után (kb. 10 kilométert szoktam menni, az belefér kb másfél órába).
2015. febr. 20. 00:41
 4/4 anonim válasza:
Akkor ússzál, de mindennap, és tovább, mintha futnál. Ha már leadtál elég kilót, akkor próbálkozhatsz a futással is. A gimnasztika azért jó, mert közben látni lehet, hogy mikor indul be a zsírégetés, mivel azt erős izzadás kíséri, ami nemcsak a folyadékvesztés jele. A mozgás közben tilos folyadékot inni!
2015. febr. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!