Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Az úszástól, heti 2 alkalommal...

Az úszástól, heti 2 alkalommal mennyit lehet fogyni?

Figyelt kérdés
154cm vagyok, 53 kg és 16 éves.. :/ körülbelül 5 kg-ot szeretnék fogyni.
2012. jan. 15. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
étrendfüggő, de jó lenne, ha mellette futnál vagy szobabicikliznél is párszor
2012. jan. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az úszás nem a legjobb ha fogyni akarsz,ilyen kevés súlyfelesleget meg biztos nem adsz le vele. Az étrend egyébként fontosabb
2012. jan. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak azért lenne, fontos, mert a térdem miatt ajánlotta az orvos, hogy ússzak. De mellette persze edzek is. :)
2012. jan. 15. 16:05
 4/8 lee12 ***** válasza:

mit akarsz fogyni tiszta kicsi vagy

inkább egyél mindent rendesen és változatosan mert még növésben vagy

elhízni úgyse fogsz mivel jársz úszni és bárki bármit ír az úszásról mert testépítőknél elterjedt hogy nem jó fogyásra pedig ez hazugság)

az egyik legjobb fogyásra vagyis kb minden ismerősöm aki elkezdte azon egy gramm felesleg nincs pedig esznek ezerrel össze vissza és még nem is terheli az ízületeidet

2012. jan. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó,én nem vagyok testépitő ,csak konyitok valamit a témához,és a hidegvizben való úszással negyedannyi kalóriát nem fog elégetni a kérdező,mintha egy fél órás intervall edzést csinálna szobabiciklin (szintén nem terheli az izületeket) ..
2012. jan. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szerintem a szobabicajozástól a térdem egy idő után nem bírná.. :S
2012. jan. 15. 20:27
 7/8 lee12 ***** válasza:
van benne igazság de kevésbé terhelné meg az ízületeit+ én még mindig azon a véleményen vagyok hogy inkább egyen rendesen és ne akarjon fogyni ilyen fiatalon
2012. jan. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az alacsonyaknak még csúnyább ha túlontúl vékonyak..inkább maradj ilyen,mert ez nem rossz arány.:)
2012. febr. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!