Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Milyen horgászbotot vegyek a...

Milyen horgászbotot vegyek a férjemnek?

Figyelt kérdés
A férjem nemrég tette le a horgászvizsgát, de felszerelés még semmi nincs neki és ideje egyenlőre semmi vásárolgatni... Házassági évfordulónk lesz hamarosan és gondoltam hogy előmozdítsam ezt a dolgot veszek neki egy botot... De abszolút fogalmam sincs milyen botra van szüksége egy kezdőnek, melyik az alap amelyik minden horgásznak megvan? Beléptem egy webáruházba, hát annyi kategória van, spicc, meg harcsázó, meg match stb stb nem is értem őket... :DD Tudna valaki segíteni mivel nem lőhetek mellé?
2015. febr. 26. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez igy nem lesz egyszerü, de próbáljuk :)

Hol fog majd horgászni elöreláthatólag, tó vagy folyóvíz, mondjuk Duna ? Ha semmi felszeréle sincs akkor javasolnék

kezdöknek összeállított Web áruházba is megvehetö bot orsó zsinor felszerelve. Persze nem tudom pénzbe mennyit gondoltál rászánni.

2015. febr. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Balatonban!
2015. febr. 26. 16:27
 3/6 A kérdező kommentje:
A pénz hát 50 ezerig gondoltam...
2015. febr. 26. 16:27
 4/6 anonim ***** válasza:
En Spiccbottal kezdtem , utana elkezdtem fenekezni univerzális teleskopos es 2-3 részes botokkal, most 1 éve kezdtem el feederezni ,ez nagyon bevált, iden pedig kipróbálom a Matchbotos horgaszatot, a feeder mellett.
2015. febr. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Na én próbálok ajánlani kezdésnek megfelelö dolgokat,

és elsöre annyi pénzt nem is kell rá áldozni !

Itt lenne ez a szett bot orsó és ami még kell dobozba

leírással: [link]


E mellé ajánlok kiegészítésnek haltartó szák:

[link]


Merítöszák: [link]


Bot tartó villa 4 darab: [link]


Kell majd még etetö anyag meg csali, de azt már ö kiválasztja magának horgászat elött.

Nem feltétlen kell innen rendelned amit linkeltem, de

Kb. ezek a dolgok kellenek kezdö pecához.

2015. febr. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget! :))
2015. febr. 27. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!