Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Érdemes begumiznom a spicc botot?

Érdemes begumiznom a spicc botot?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kezdő pecás vagyok eddig egy orsós balzer bottal horgásztam kisebb halakra. Spicc bottal csak egyszer volt alkalmam pecázni de nagyon tetszett ezért ugy gondoltam veszek egyet én is (még nem vettem meg) a spicc bot tipusa NEVIS Promaxx 4 méteres. Keszegezni és talán sügerezni kellene csak a bot. Hallotam hogy ha nagyobb halat szeretnék fogni akkor be kellene gumizni de én ezekhez nagyon nem értek :S csak bele gondoltam mi van ha rá akad egy 1 kilós ponty és higy el birná-e meg ugye szeretnék dévérkeszeget is fogni de ugy tudom az egy kicsit nagyobbra nő mint a többi. Na szóval csak annyi lenne hogy szerintetek begumizzam a botot? Üdv :D 14/F

2015. jún. 7. 16:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A begumizást csakis a csőspicces botoknál érdemes elvégezni.


"A spiccbotot gumizzuk, avagy sem?


Örök dilemma a finomszerelékes horgászok között, hogy kell-e a spiccbotot gumizni. Hogy segítsünk a kérdés eldöntésében két darab spiccbotot választottunk ki erre a horgásznapra. Az egyik a 6 méteres Nevis Sensor, amely kedvező árával és gumizható csőspiccével hívta fel magára a figyelmet, míg a másik bot a magasabb kategóriát képviselő Nevis Espirit, mégpedig 7 méteres hosszban. A 6 méteres botot 1,4 mm-es Nevis latex spiccgumival gumiztuk be, míg a 7 méteres vékony spiccére kizárólag gyorskapcsot rögzítettünk."

2015. jún. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A link lemaradt: [link]
2015. jún. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!