Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Van eselyem, hogy versenyúszó...

Van eselyem, hogy versenyúszó legyek?

Figyelt kérdés

Járok edzêsre hetente 2X egy nem nagyon ismert, keruleti uszodaba egy europa bajnok uszonohoz. Szeretnék versenszerüen úszni, de szerintem már túl idős vagyok (13 éves). Nem hiszem, hogy átvenne egy olyan SE mint a BVSC, de nagyon szeretnek oda járni... :'(

Adjatok kétlek valami tanacsot!

13\L



2015. júl. 24. 19:01
 1/10 A kérdező kommentje:
Elnezest a helyesirasi hibakert es azert, kijavitsam magam a BVSC az egy sport club...bocsanat :)
2015. júl. 24. 19:04
 2/10 anonim válasza:

Az én esetememben picit más mert én 13 évesen kezdtem el vizilabdázni, minden edzésen odaraktam magam később felfigyeletk rám most jelenleg is korosztályom legjobb védekezője vagyok a lista szerint. Nem akarok semmit se mondani a BVSC-ről mert én tisztelem azt az egyesületet is pedig vidéki vagyok.


Remény mindig van próbáld meg jobban nem baj ha megerölteted magad és szerintem máskor is lemehetsz edzeni pl ugyanazt megcsinálod mint múltkor csak kevesebb pihenővel vagy nagyobb mennyiségben.


Remélem segítettem.

15/F

2015. júl. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Koszi :))
2015. júl. 24. 20:42
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja es amugy 7 eve udzom 1 ev kimaradassal :)
2015. júl. 24. 20:43
 5/10 anonim válasza:
Hát ez főleg a technikádtól a jellemedtől és az alkatodtol függ.De ha versenyúszó akarsz lenni nem elég a 2 edzés.Legtöbb úszó aki versenyekre megy , az minden hétköznap megy úszni(pl suli előtt ).És hogy érted , hogy túl idős vagy , ha már 7 éve úszol?
2015. júl. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ugy ertem h tul idos vagyok, hogy tul idos vagyok elkezdeni versenyszinten uszni. 7 eve uszom, de nem versenyszinten. Edzohoz jarok meg minden, de mint mar emlitettem nem versenyszinten.
2015. júl. 26. 09:51
 7/10 zs. ***** válasza:

Én azt mondom nem késő. Bár ez attól is függ mit szeretnél elérni. Ha igazán komolyan veszed rangosabb magyar versenyeken is simán tudsz majd szép eredményeket elérni. Menj be a BVSC-hez kérdezz rá hogy jöhetnél-e biztos átvesznek csak egy kezdő/középhaladó versenycsoportba.

Egy versenyúszó

2015. júl. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az Európa bajnok úszó nőt, akihez jársz edzésre, hogy ennyi idősen azaz 13 évesen lát-e benned még tehetséget, úszhatsz-e versenyszerűen, mert te nagyon szeretnél. Vagy éppen más szakemberek véleményét is kikérheted. Részemről nem lenne szerencsés, ha én mondanám meg neked, hogy sportolhatsz-e versenyszerűen vagy sem. Ehhez ők sokkal jobban értenek mint én.
2015. júl. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy feltétlenül idős hozzá.

Minden a technikádon múlik, és egyéb testi adottágaidtól. Meg persze hogy milyen az alapálóképességed.

Én is úszó vagyok és én is későn kezdtem, vagyis valamennyire értek hozzá :)

2015. aug. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9-es vagyok

Esetleg nem tudsz küldeni videót arról ahogy úszol?

Mert azzal elöbbre tartanánk.

2015. aug. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!