Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mit szóltok a Kiss-féle...

Mit szóltok a Kiss-féle botrányhoz? Itt lehet névtelenül, aki facebookon úgyse merne megszólalni!? Nos

Figyelt kérdés

Igazából ha bele gondolok, én csak azt nem értem h miért pont ő bukott, többi stimm, evidens h 3/3-as volt és stb, na de az tényleg egy izgi kérdés amiről műsor is volt h miért pont a vizes sportokban van ennyi pedó edző?


Hát jó kérdés, de tiszta szociol és pszichol tanulmány az tuti.


Meg hát arra leszek kíváncsi h a többiek éppenséggel mikor buknak, végül is ez csak azon múlik, kinek mikor ki áll az útjában, nem? mert a történésekkel úgyis mindenki tisztában van, csak az a kérdés, mikor robban a botrány, mert vki úgy akarja.


Sztetek itt ki van a háttérben?


2016. ápr. 8. 12:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
10%
az ellenzék most kimutathatta, hogy nekik az erőszak tök mindegy, az igazi ok amiért valaki mellett vagy ellen kiállnak, hogy a fideszhez hogy viszonyul
2016. ápr. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Pont leszarom...
2016. ápr. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Cortez70 ***** válasza:
2016. ápr. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
50%

Nem tudom, tényleg több-e a pedofil az úszóedzők között, de azt tudom, hogy a volt öfőm aki jelenleg is úszóedző és középiskolában tanít, több 14 éven felüli középiskolás lánnyal összejött, vagy ajánlatott tett nekik.


Szerintem az ilyen perverzeknél az adja magát, hogy egész nap testre simulós fürdőruhában nézegethet lányokat, hogy erre a területre szakosodjanak. De evvel nem azt írom, hogy minden úszóedző perverz, mielőtt valaki félre értené.

2016. ápr. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

"az ellenzék most kimutathatta, hogy nekik az erőszak tök mindegy, az igazi ok amiért valaki mellett vagy ellen kiállnak, hogy a fideszhez hogy viszonyul"

Miről beszélsz?

2016. ápr. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

ne vicceljünk, tegnap vagy tegnapelőtt volt műsor a tv-ben, egészen konkrét számadatokkal h a vizes sportokban nagyságrendekkel több a pedó, ja és ne legyünk ám naivak, nem csak fiú-lány viszonylatban öhhmm....


igen, az lehet egy ok h végig úgy látja őket h alig van rajtuk vmi aztán begerjed elég sok, na de ... azért ez necces. bár ugye az a bizonyos jéghegy csúcsa jelenség miért pont itt ne lenne meg?

2016. ápr. 8. 13:09
 7/23 anonim válasza:
73%

Attól nem lesz valaki pedofil, mert fürdőruhás gyerekeket lát, eleve van benne egy komoly hajlam ami csak előjön, vagy ilyen ingerek hatására kevésbé tudja visszafogni magát az aki alapból pedofil.


Csomó szakterület van, ami káros embereket vonz, pl. egészségügybe, szociális területre akik csak amiatt mennek dolgozni, hogy ott elesett embereken tudnak uralkodni és alázgatni őket.

2016. ápr. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

#7

igen, ez hatalmas igazság, de gondolod, bármikor elismerik? szal egyetértünk!

2016. ápr. 8. 13:22
 9/23 A kérdező kommentje:

amúgy nehéz ügy ez az egész mert több élsportoló sráccal/lánnyal is beszéltem,aztán elég sok meg pont azon van kiakadva, hogy ki az a ba.om, akinek nem egyértelmű h a szex és az élsport mindig is szorosan együtt jártak, és ők nem tekintik ezt se túl nagy csodának ...

hát érdekes kérdés ez tuti.

2016. ápr. 8. 13:28
 10/23 A kérdező kommentje:
azért látom, működik keményen a megfélemlítő hadjárat h még így névtelenül se nagyon mer leírni senki semmit. srácok, lányok mi van? vagy a GYIK ki szokta adni az IP-ket amolyan haveri alapon is, ha éppen kell vkinek, és ezért van?
2016. ápr. 10. 12:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!