Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Tinédzserként van esélyem a...

Tinédzserként van esélyem a nyáron résztvenni valamilyen korosztályomnak szóló úszótanfolyamon/táborban? Úszni tudok, de Nagyon kezdő szinten. Szerintetek lehetséges? És ha igen, hol?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet, hogy szeretnék megtanulni rendesen úszni, de sajnos erre csak nyáron lenne időm. Az a kérdésem, hogy léteznek olyan úszótanfolyamok, ahová kamaszként járhatok? Gyerek tanfolyamból már kinőttem. Felnőtt tafolyamon milyen korosztályú emberek vannak? (Feszélyez a nagy korkülönbség, nem vagyok b.nkó, nem tudom, miért van $: csak azért kérdezem. Nem szeretnék idősekkel úszni, de kisgyerekekkel sem, akármennyire felszínesen hangozhat. Bár nem tudom, a helyzetembe van-e jogom ilyen feltételeket felállítani $: )

Esetleg olyan úszótáborról tudtok, amik kezdőknek vannak meghirdetve vagy legalábbis nem baj, ha nem űzöm tanév közben az úszást és úgy megyek oda.)

És ha igen, létezik ilyen, hol találom meg és hol olvashatok róla?

Próbálkoztam a kereséssel, de nem jutottam kielégítő eredményre (=túl kevés információ vagy babaúszás)

Gödöllőn élek, úgyhogy Pest csak kis gond (fél-egy óra), bár eddig a környéken keresgéltem csak.

Előre is köszönöm a válaszokat! (-:

16/l



2016. máj. 6. 20:12
 1/3 A kérdező kommentje:
Az egyik kérdőjel véletlenül .) lett, bocsánat.
2016. máj. 6. 20:18
 2/3 anonim ***** válasza:
Itt próbálkozhatsz, fiatalok is járnak "felnőtt" oktatásra: [link] Facebook-on is megtalálod ugyanezen a néven.
2016. máj. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az aquaworldben van egyeni uszasoktatas szerintem nyugodtan probalkozhatsz ott is :)
2016. máj. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!