Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Balatonon spiccbotoztam és...

Balatonon spiccbotoztam és fogtam néhány 10centis sügeret. Az érdekel hogy a Balatonon hogyan lehetne nagyobb sügereket fogni?

Figyelt kérdés

2016. aug. 13. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem spiccbottal
2016. aug. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Erre azért én is gondoltam
2016. aug. 13. 12:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Sehogy. Nem jellemzőek a nagyobb sügerek a Balatonban. Elég nagy szerencse kellene hozzá, hogy fogjál egy fél kilósat, de gyanítom, hogy ha több évig pecáznál, akkor sem fognál.
2016. aug. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na meg nem csonti meg kukorica ,hanem hal vagy halszelet vagy jó gilisztacsokor (esetleg műcsali) a csali...
2016. aug. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kifejezetten sügérre horgászni necces dolog. Inkább csak süllőzés közben szokott horogra akadni egy-egy kósza példány.
2016. aug. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 5-6 centis "baba" hallal szoktam kifejezetten sügérre horgászni csatornákon. Hínármező szélénél, nádtövében, de akár simán a víz közt is érdemes próbálkozni.
2016. aug. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Erősen növényes, iszapos vízben szerintem sok van belőle. Nem vagyok benne biztos, de előfordulnak csapatban is. Én csukázás közben szoktam fogni. Eddig egy fél kilóst sikerült fognom.
2016. szept. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!