Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Tudtok jó szinkronúszó egyesül...

Tudtok jó szinkronúszó egyesületet Budapesten? (reszletek lent)

Figyelt kérdés
tavaly hagytam abba,előtte 3 évet szinkronusztam,de most mentem 9.-be és nem fért bele az időmbe a sok edzés,de most így egy év kihagyás után szeretném újrakezdeni.Olyan helyet keresek ami azért egy jó színvonal,de nem versenyistálló.Nagyon-nagy segítség lenne,ha tudnátok írni pár jót,meg esetleg tapasztalatokat!

2016. aug. 24. 11:32
 1/4 anonim válasza:

Szia

Én is szinkronúsztam és majd folytatom is csak nekem is 9. van és elég nehéz. Én az Aquaticban edzettem évi 3 verseny nem rossz a heti 4 edzéssel. Viszont a csapat annnnnyira nem volt az én stílusom. Ha egy kicsit is nagyobb a szád már nem az lesz a te csapatod. De amúgy jó

2016. nov. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha voltál már versenyen akkor ott láthattad már jó néhány edző mentalitását. Nem tudom hogy azóta találtál-e már egyesületet, de a szinkronúszó szövetség honlapját ha átnézed ott találsz egy olyan részt ahol az egyesületek fel vannak sorolva. Sajnos nem tudok többet segíteni, mert Veszprémi vagyok és versenyen látottak alapján nem mondok semmit. De menj el nézz meg edzést, kérdezd meg a csapatot, hogy milyen, szeretnek-e odajárni...
2016. dec. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Lehet már nem aktuális, de ha komolyan gondolod, akkor BVSC vagy H2O, akik folyamatosan nyerik az érmeket. Viszont arra áldozni is kell, kemények az edzések ahogy hallottam, nem megengedett a hiányzás.
2017. júl. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Folytattad azóta a szinkronúszást?
2017. júl. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!