Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Mennyi idő alatt lehet megtanu...

Mennyi idő alatt lehet megtanulni úszni?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, és csak úgy tudok mellúszni, ha a fejem kint van a vízből.

Mennyi idő szabályosan megtanulni mellúszni vagy gyorsúszni?


2017. febr. 19. 16:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Először én is csak úgy tudtam, hogy kint volt a fejem, és csak a mellúszást.

De ha ez már megy és otthonosan mozogsz a vízben, akkor onnan már nem sok kell. Én egy darabig arra nem jöttem rá, hogyan tudnék víz alá lebukni és víz alatt úszni, mert mindig feldobott a víz. Valahogy rájöttem erre is, és ebből fejlesztettem ki, hogy mellúszás közben beteszem a fejem a vízbe. Szerintem nagyon gyorsan megtanulhatod, ha ráérzel, hogyan kell víz alá lebukni, és ott úszni. De biztos más módja is van, hogy ezt meg lehessen tanulni. Nem tudom, oktatáson hogyan csinálják.


Gorsúszni én sokáig nem tudtam. Egyszer egy haverom magyarázta, hogyan kell, akkor nem sokat próbálkoztam vele. Később újra eszembe jutott ez, és ahogy ő mondta, úgy próbálgattam, mert épp alig voltak az uszodában rajtam kívül. És pár alkalom után már ment simán.


Szóval ha az alapjaid megvannak, akkor onnan már könnyű továbblépni!

2017. febr. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!