Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Legjobb pergetobot 15. 000 FT...

Legjobb pergetobot 15. 000 FT alatt? (Tapasztalatokra vagyok kivancsi) 4000 es orsoval

Figyelt kérdés
Legjobb pergetobot 15.000 alatt?

2017. jún. 23. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Mire kell?
2017. jún. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
10-30 g dobosulyra kene, hogy akar twistert, wobblert, korforgot, tamolygot is tudjak vele dobni.
2017. jún. 24. 16:53
 3/3 anonim válasza:

hát szerintem felejsd el a 4000-es orsót ehez

én elkezdtem év elején egy 3000-es orsóval de szinte azonnal lecseréltem kisebbre a bottal együtt.

elkezdeni talán jó de én inkább az UL pergetést javaslom neked az próbáld ki, ahoz bőven elég egy Shimano Sienna 1000-es orsó meg rá max 12es vagy 15ös fonott zsinór de nanoval jobban jársz.

a bot meg véleményem szerint elég ennél kisebb dobósúllyal is, nekem 3-10 gramm a dobósúllya és teljesen jól elvagyok vele, már a másik botom aminek 14-40 már teljesen szokatlan pedig pár hónapja még azt használtam és nem hittem hogy ekkora dobósúly is elegendő

ha valami még érdekel írj privátba

2017. júl. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!