Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Próbálta már valaki Alphatest...

Próbálta már valaki Alphatest nevű a terméket? Kíváncsi lennék tapasztalatokra. Mert nem igazán hallottam még ezekről az összetevőkről.

Figyelt kérdés

Itt a link:ttp://www.whey-protein.hu/termekek/muscletech/alphatest. Htm

Amúgy 31 éves vagyok és próbáltam már tesztó fokozót,elég jól reagáltam rá.Formásabb és erősebb lettem tőle.Csak gondoltam most ki próbálom ezt hátha ütősebb:).Külnben ez volt amit régen toltam.

[link]


2013. szept. 29. 08:41
 1/4 A kérdező kommentje:
2013. szept. 29. 08:42
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem próbáltam, de 30 fölött már érhet valamicskét. Ki kell próbálni, főleg, ha te ezekre jól reagálsz és van is rá lóvéd.
2013. szept. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ szerintem kipróbálom,mert most elégé meg álltam.Nem birok erőben fejlődni már vagy 4hónapja.Most is egy kreatin monohidrát kúra vége felé vagyok de erőben és súlyban sem igazán változtam.Talán egy kicsit teltebbek az izmaim.De nem adom fel majd csak át lendülök ezen a holdponton:).
2013. szept. 29. 09:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha-ha-ha. Ennyit lehet erre mondani. :D
2013. szept. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!