Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Az úszással milyen hatást...

Az úszással milyen hatást tudom elérni ha fogyni illetve formálódnj szeretnék?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

Szeretném helyre hozni magam mire új iskolába megyek. Az úszás a leszimpatikusabb sport csak arra lennék kíváncsi hogy körübelül heti 2 alkalom 1,5-2 órás úszással mennyi felesleget tudnék veszteni.

14/L most 49-50 kg vagyok.



2017. júl. 11. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem derül ki, milyen magas vagy, de 49-50 kilósan valószínűleg nem vgy hájpacni. Kérdésedre nem lehet válaszolni. Ha megéhezel a vízben, mint általában történni szokott, és megeszel úszás után mondjuk egy nagy sajtburgert, akkor semmit nem fogsz fogyni.
2017. júl. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazad van elgelejtettem leírni a magasságomat. 160 cm vagyok. Gondolom hogy idealis a testsulyim de van meg egy pici lefaragni valom. Amugy kb 900-1200 kaloriat eszem egy nap.
2017. júl. 11. 20:04
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Menj el elmeorvoshoz és kezeltesd magad. Undorító csontváz vagy és még fogyni akarsz! Debil.
2017. júl. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Cortez70 ***** válasza:
Nem kell fogynod. Egyébként meg etrendfüggő, hogy mit érsz el.
2017. júl. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A 2.-nak üzenem hogy nagyon rosszindulatú volt ez a komment és szerintem ha ez a véleményed kevésbé bántóan is ki lehetne gejezni mint építő kritika. Főleg hoy azt gondolod beteg az elmém. Egy beteg emberrel miért beszélsz így?
2017. júl. 11. 22:26
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én 45 éves ffi vagyok. 2 éve úszok rendszeresen, elméletileg heti kétszer, gyakorlatilag havi 6-7-szer, mostanában még egy kicsit ritkábban. 2ó 45-50 perc alatt szoktam 5500-6000 métereket úszni. 2 éve amikor elkezdtem akkor még egy hosszt végigúszni is nehezen ment, de aztán belejöttem. Mást nem sportolok, így fogytam szép lassan 83-ról 66 kg-ra.

Ami az úszás utáni "zabálást" illeti: az első néhány alkalom után tényleg nagyon éhes voltam, úgy éreztem, bármennyit tudnék enni. Aztán ez megszűnt. persze ekkora táv után valamennyit muszály enni.

2017. júl. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#3 Te nem normális idióta. 16cm-esen 60kg. Nem dagadt, inkább duci, dr csontváz semmiféleképpen. Én 175cm vagyok 60kg-mal (15L), nem vagyok se dagadt se vékony, sportos alakom van, kockahasam, a normálisnál kevesebb teszzsírom.


A kérdezőnek még annyit, hogy lehet hogy a heti 2 kevés lesz, emelni kéne heti 3-ra. Persze csak miután belejöttél.

És azt hogy mennyi felesleg tudnál veszteni, az egyénfüggő: Mennyit úszol (km), milyen tempóban, mit eszel, mennyit alszol, és a genetika.

2017. júl. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

bocsi. ezt elirtam. 160cm, es 50kg. elneztem, bekavart magassag. bar szerintem en 160cm-esen csak 45kg voltam. sose voltam csontváz.


MÉGEGYSZER BOCSI.

2017. júl. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!