Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 20kg-ot kellene fogynom....

20kg-ot kellene fogynom. Ajánlanátok valami jó fogyókúrát? Sportnak megfelelne szobabicikli? Futni nem igazán akarok mert hamar megfájdul a bokám.

Figyelt kérdés
2011. dec. 29. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Megfelelő étkezés, anélkül nincs sok esélyed súlyt leadni. Kezdetnek jó a bicikli, de ahogy erősödsz, mást is kellene mozognod ám...
2011. dec. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Séta, vagy futás!

De az étkezés is nagyon fontos ahogy az előttem szóló is mondta!


Halál a Hájra!!!!! :D :D :D

2011. dec. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Körözötett lehet enni fogyókúra alatt?Teljes kiörlésű kiflivel?
2011. dec. 29. 20:54
 4/8 anonim ***** válasza:
EN eszek korozottet de simán, nem eszek pékárut hozza, nincs rá gusztusom..amugy 2honap alatt fogytam 13kgt, igaz annak azert nagy része víz lehetett..szobabiciklizni akkor kezdtem mikor mar formalni akartam magam és nem fogyasztani
2011. dec. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szénhidrátmentes étkezés, és baromi nagy türelem...amit amúgy önmegtartóztatásnak hívnak...egyébként nem megy...
2011. dec. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
igen, körözöttet is lehet enni.. el kéne gondolkodni mennyit eszünk egy nap, és mennyire van szükségünk fogyáshoz. ha meg rajtam múlik, menne mindenki thaiboxolni amíg fogyni akar, na az jó mozgás fogyáshoz.
2011. dec. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 bala82 ***** válasza:
Szia! A fogyàsnak 3 alappillére van: 1. KOMOLY,ELSZÀNT,mindent felülíró elhatàrozàs; 2. Ètrend; 3. Mozgàs! Az elhatàrozàs a te dolgod. Enni nagyon nagyon vegyesen kell mindent ami jól esik, ès ami nem azt is. Csak nem mindegy mikor mit ès mennyit. A mozgàs mindegy mi, csak èlvezd, szorgalmasan csinàld ès a megfelelő intenzitàssal. Meg lehet csinàlni,èn 45 kilòt adtam le 9 hónap alatt, ès mivel megdolgoztam èrte,tartom is.Nagy becsben! Sok sikert!
2011. dec. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. dec. 31. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!