Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Milyen kezdő feeder szettet...

Milyen kezdő feeder szettet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Fenekezőztem már, de feeder még nem volt a kezemben. Szóval bot+orsó kéne minél olcsóbban, max. 20.000-ig. Azért kéne ilyen olcsón mert még vennék táskát, kosarat, damilt, meg ugye etetőanyag+csali stb. Szóval nem lesz olcsó, és nincs sok pénzem most. Előre is köszi mindenkinek a válaszokat! :D

2018. máj. 14. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Leeda Concept GT 3.6 + By Döme TEAM FEEDER Power Fighter 4000
2018. máj. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszonom.
2018. máj. 15. 16:08
 3/9 anonim ***** válasza:

Kezdőként egy ilyen bot:


[link]


és egy ilyen orsó:


[link]


szerintem bőven elég és akkor több pénzed marad a sallangokra. A botból esetleg egy rövidebb is jó lehet.

2018. máj. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2018. máj. 16. 07:20
 5/9 anonim ***** válasza:

Kezdőként miért kellene mindig a legolcsóbbat venni?

Kezdő nem kezdhet jó finom gerinces lágy bottal?

2018. máj. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kedves ötös!

Én is csak egy javaslatot tettem mint te. Majd a kérdező eldönti, hogy melyikőnk tanácsát fogadja meg, vagy esetleg jön egy harmadik, aki még jobb ötletet ad.

2018. máj. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

[link]


[link]


Ez egy standard feeder kombináció, de különösebb gond nélkül úszózni is tudsz vele. Kezdő felszerelésnek tökéletes, az egyesületi pár kilós pontyokhoz igazából nem is kell több.

2018. máj. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ, még gondolkozom rajat, sokat segítettetek!
2018. máj. 19. 13:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom aktuális-e még, de szerintem ha hosszú távra gondolkozol és rendszeresen járnál ki akkor inkább jó minőségű felszerelést vegyél (ez alatt nem azt értem, hogy 100-200 ezerért vegyél botot, mert ha nem versenyzel fölösleges. De még versenyhez is). Több ideig tudod használni és egy jó bottal nagyobb élvezet horgászni, főleg feeder esetében! viszont kezdőként ne egy nagyon finom, kis dobósúlyú botot vegyél, mert nagyobb az esélye, hogy valami megsérülhet. Heavy esetleg medium-heavy jó választás lehet. Sok sikert!
2018. júl. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!